www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi Empty
MesazhTitulli: De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi   De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi EmptyFri Jan 21, 2011 8:00 am

Mesfushori i Ajaxit, Demy De Zeeuw shpreson se superylli i klubit më të madh holandez nuk do të largohet gjatë afatit kalimtar dimëror pas spekulimeve se ai është pranë firmosjes me Liverpoolin.

“Ne shpresojmë se Luis Suarez do të qëndrojë te Ajaxi deri në fund të sezonit. Nuk është problem nëse largohet gjatë verës pasi na ka ndihmuar që të fitojmë shumë tituj”.

Liverpooli është klub i madh, por nuk e di nëse Suarez dëshiron të shkojë atje. Ka shumë spekulime, por unë nuk kam dëgjuar ende për Liverpoolin. Unë nuk e kam pyetur atë për këtë çështje. Është zgjedhja e tij dhe nuk dua të ndikoj te ai”, ka thënë De Zeeuw për Goal.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

De Zeeuw: Suarez nuk do largohet nga Ajaxi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Sunderland interesohet për Suarez
» Zyrtare: Suarez lojtar i Liverpoolit
» Redknapp: Suarez do të bëhet legjendë e Liverpoolit
» Suarez nënshkruan kontratën, bart numrin shtatë
» Gerrard: Carroll-Suarez, dyshja më e frikshme në Angli
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum