www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Avancohet Google Voice

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Avancohet Google Voice    Fri Jan 21, 2011 8:03 am

Me siguri se do të jeni të lumtur të dini se Google përfundimisht e ka mundësuar inkuadrimin e numrit tuaj në shërbimin e saj Google Voice, i cili tani ju lejon që ta shtoni numrin tuaj.

Ky funksion është kërkuar për një kohë të gjatë nga përdoruesit e Google Voice, mirëpo Google asnjëherë nuk është ngutur që ta prezantojë këtë veçori, ndërsa tani duket se ky shërbim do të ofrohet për një kosto prej 20 dollarësh të cilat mund të paguhen përmes Google Checkout.

Më herët, përdoruesit e llogarisë në Google Voice ishin të detyruar që të krijojnë një numër të ri për miqtë dhe familjen dhe prej aty ta ri-drejtojnë numrin e tyre mobil, mirëpo jo edhe inkuadrimin e numrit të tyre origjinal në këtë shërbim.

Kjo gjë ka ndryshuar tani, pasi që me klikimin e “Change/Port” në llogarinë tuaj në Google Voice ju mund ta regjistroni numrin tuaj mobil, ndërsa Google do ta vërtetojë nëse kjo gjë është e mundur për numrin dhe zonën tuaj gjeografike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Avancohet Google Voice

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum