www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 7:26 am

First topic message reminder :

Presim mendimet e juaja reth kesaj antare shumte kendshme... :?:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Jan 14, 2010 2:08 am

asht zemra e ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tonii
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 294
Data regjis. : 23/12/2009
Age : 36
Location : gjilan

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Jan 18, 2010 6:53 pm

se asht shum e sjellshme l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Jan 18, 2010 8:43 pm

tonii tema osht Mendime Dhe Vleresime Per Anetarin ..Tkisha lut qe mos me shenu 10 here net njejten tem..Vazhdojm..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Feb 01, 2010 6:43 am

Bekim shkruajti:
asht zemra e ime
Flm shume zemra per mendimin tende
Dhe une ty te kam zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Feb 01, 2010 6:44 am

zemer kom vujt per ty shum po ku ishe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Feb 02, 2010 7:41 am

Loqk kam qene ke motra dhe kam qendruar 4 nete atje
Tashme kam ardhur me mos vuaj te lutem
Dhe mua me moi malli shume per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Feb 02, 2010 7:53 am

ok zemer flm tekom shpirt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Feb 02, 2010 10:57 pm

Flm Shpirti
Dhe une ty te kam zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Feb 03, 2010 11:43 pm

goc shum e mir e sjellshme me karakter te fort
me tè gjitha ariel e njof edhe nga forume tiera
kèshtu qè gjithmon ka karakter tè lart
i uroj gjitha tè mirat sincerisht..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Feb 08, 2010 12:12 am

DoNì shkruajti:
goc shum e mir e sjellshme me karakter te fort
me tè gjitha ariel e njof edhe nga forume tiera
kèshtu qè gjithmon ka karakter tè lart
i uroj gjitha tè mirat sincerisht..!!
Faleminderit shume Doni
Gjithashtu dhe une ty te pershendes nga zemra dhe uroj qe ti kesh gjitha t'mirat ne jete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Mar 03, 2010 9:19 pm

per ARIEL eshtshum nje sipatik shum ebuker shum esellshem menje fjal esht shum si loqki smamerr menj qe ben nene mo ARIEL esht shum eh bukure
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Apr 01, 2010 5:49 am

Flm shume Lumi per mendimin dhe vlersimin tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Apr 01, 2010 6:15 am

hmm veq un e njoh pak jo qik e mir eshte valla kur flen gjum se keshtu eshte ma e miree hahaah,

Shum hot eshte :C

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Apr 16, 2010 11:51 pm

lamyyy shkruajti:
hmm veq un e njoh pak jo qik e mir eshte valla kur flen gjum se keshtu eshte ma e miree hahaah,

Shum hot eshte :C
U paka me mendimin tend mi Lamyy
Per ate zot dhe une ty te njof shume mire,e di qfar njeriu je shejton,por duke mos perjashtuar HOTIN :haha: :haha: :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Apr 17, 2010 9:39 pm

Cito :
hmm veq un e njoh pak jo qik e mir eshte valla kur flen gjum se keshtu eshte ma e miree hahaah,


Hhahaa Kueshho Kjo as kur t'flen sosht e urt se Qet shkelma ..

Perndryshe shum Qik e mir .. E sjellshme e Shoqrueshme me T'gjith .. Edhe Qat HOTIN as une spo e perjashtoj .. : )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Apr 21, 2010 2:19 am

Egz0n shkruajti:
Cito :
hmm veq un e njoh pak jo qik e mir eshte valla kur flen gjum se keshtu eshte ma e miree hahaah,


Hhahaa Kueshho Kjo as kur t'flen sosht e urt se Qet shkelma ..

Perndryshe shum Qik e mir .. E sjellshme e Shoqrueshme me T'gjith .. Edhe Qat HOTIN as une spo e perjashtoj .. : )
hahahah sa ndihem per plot relaks kur degjoj opinjonet e njerezve :haha: :haha:
Eshte e vertet qe une floj shume keq dhe nga pak qes shkelma :haha;
Ju pershendes qe te dyve ju me't vertet jeni engjuj :haha: :haha:


Edituar për herë të fundit nga ARIEL në Thu Apr 22, 2010 6:01 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Apr 21, 2010 2:23 am

P.s Harrova me Shtu qe Edhe qet T'keshme e Ka T'lezetshme hahaha ...Ishalla po pshton : P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Apr 22, 2010 6:02 am

Egz0n shkruajti:
P.s Harrova me Shtu qe Edhe qet T'keshme e Ka T'lezetshme hahaha ...Ishalla po pshton : P
Ja shume buzqeshje speciale vetem per Egzonin,pasi qe i pelqen puthjet e mija
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun May 23, 2010 2:48 am

Nga Redaksia Informative e ylliehana Ju njoftojm se kemi urdher nga Krysesia e Stafit drejtues dhe nga drejtoria e ylliehana qe ta largoni urgjentisht kete Foto sepse bukuria e kesaj foto esht e demshme per shendetin e meshkujve,shkakton...pagjumsi,mendime,kujtime,imagjinata,iluzione,endrra ......etj etj.o po se harrova edhe gjelozi,d.m.th jeni e obliguar qe ta fshini hehe komplimente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue May 25, 2010 4:07 am

osa001 shkruajti:
Nga Redaksia Informative e ylliehana Ju njoftojm se kemi urdher nga Krysesia e Stafit drejtues dhe nga drejtoria e ylliehana qe ta largoni urgjentisht kete Foto sepse bukuria e kesaj foto esht e demshme per shendetin e meshkujve,shkakton...pagjumsi,mendime,kujtime,imagjinata,iluzione,endrra ......etj etj.o po se harrova edhe gjelozi,d.m.th jeni e obliguar qe ta fshini hehe komplimente
hahahaha qfar mendimi paske per mua,tash do e ve edhe nje me te bukur dhe me seksi :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue May 25, 2010 6:22 am

hahahahaha po jesimi pa gjum mir eki :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat May 29, 2010 3:20 am

Eshte knaqesi per mua kur djemt mbesin pa gjume shkaku im :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Jun 10, 2010 8:04 am

Arieli person shum aktiv ne qdo aspekt , e shoqerushme me te gjithe pa dallime gjinie haha

Person shum i hapur dhe shum e qet .

Te pershendes Ariel kudo qe je kisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Jun 16, 2010 7:10 am

starka shkruajti:
Arieli person shum aktiv ne qdo aspekt , e shoqerushme me te gjithe pa dallime gjinie haha

Person shum i hapur dhe shum e qet .

Te pershendes Ariel kudo qe je kisss
Starka flm shume zemra per k'to fjale kaq te bukura qe mi thua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Oct 13, 2010 6:44 pm

e mir osht Zbuluesja shum ,atraktive dhe e shoqerueshme


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum