www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 7:26 am

First topic message reminder :

Presim mendimet e juaja reth kesaj antare shumte kendshme... :?:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Oct 21, 2010 6:52 am

lola shkruajti:
e mir osht Zbuluesja shum ,atraktive dhe e shoqerueshme

Lola te flm shume per mendimin tend.....
T'pershendes nga zemra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Oct 21, 2010 7:55 am

Shumm e mir si Lochk asht valla shumm shoqerushme vetem perpara se shumm e mir je mpuch sis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Oct 22, 2010 11:27 pm

Medina shkruajti:
Shumm e mir si Lochk asht valla shumm shoqerushme vetem perpara se shumm e mir je mpuch sis
Flm shume Medina....Puc dhe ty motra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Oct 22, 2010 11:41 pm

Pasi ce eshte Zbuluese duhet te jete e mencur dhe nje goce shume e mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Oct 24, 2010 1:12 am

KON te flm Ylli per fjalet ce mi thua..PUC hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Oct 24, 2010 1:26 am

qik e mir po doket ishalla zoti e run se ne koft qikjo ne foto mas vet

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Oct 24, 2010 2:49 am

KoSoVaLiA shkruajti:
qik e mir po doket ishalla zoti e run se ne koft qikjo ne foto mas vet
hhahaha Amin...
Kosovali une jam kjo ne foto..Mund t'me gjesh dhe ne fb nese s'me beson
Flm per fjalet e bukura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Oct 24, 2010 2:51 am

e deshiruar per ta pa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Oct 25, 2010 11:44 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
e deshiruar per ta pa
Pa koment me lemor Shaban
Flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Oct 25, 2010 11:49 pm

hmmm nuk eshte bash qashtu qysh po te thojn per mua jo e per te tjert ndoshta
e shoqerueshme po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Oct 26, 2010 11:29 pm

osa001 shkruajti:
hmmm nuk eshte bash qashtu qysh po te thojn per mua jo e per te tjert ndoshta
e shoqerueshme po
Osa akoma mban inat ne mua...Ka qene nje mosmarrveshje mes ne dyve...keshtu qe s'po e shof te arsyeshme te mbash akoma inatin e shume kohe me pare...
Por si do qe te jete flm per komentin tend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Oct 26, 2010 11:32 pm

me qfar useri zbuluse se bash po me interesojke
.

qik e mir valla se di a esht e premtuar per najkan se po fill ja kisha gjet ni djal

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Oct 26, 2010 11:40 pm

Zbulusja shkruajti:
osa001 shkruajti:
hmmm nuk eshte bash qashtu qysh po te thojn per mua jo e per te tjert ndoshta
e shoqerueshme po
Osa akoma mban inat ne mua...Ka qene nje mosmarrveshje mes ne dyve...keshtu qe s'po e shof te arsyeshme te mbash akoma inatin e shume kohe me pare...
Por si do qe te jete flm per komentin tend
jo zbuluse nuk te mbaj inat aspak thjesht eshte mendimi im
per me vlersu nje njeri eshte kur ke mos marrveshje aty vlersohet pozitivisht apo negativisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Oct 27, 2010 2:52 am

KoSoVaLiA shkruajti:
me qfar useri zbuluse se bash po me interesojke
.

qik e mir valla se di a esht e premtuar per najkan se po fill ja kisha gjet ni djal
Kosovali ne fb jam me dy emra sepse fb-en e vjeter qe kam pas dikush nga shoket qe kam ne fb me ka nderruar dy here fjalkalimin...veq tash te jap k'te te rijun Alba Magjistare me k'te emer mund t'me gjesh
Ndersa sa i perkete djalit nese eshte i gjate zeshkan dhe muskuloz atehere veq fol sa po kerkon per msitni se une vij ne shpin e djalit dhe e kerkoj doren e dajlit hahahhhaha ( Pak shaka )
PM s'kisha mundesi ta ktheja sepse e kam te ndaluar nga administratoret shkaku qe kam keqperdore njehere forumin...Flm per komentin tend dhe per mirekuptim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Oct 27, 2010 2:55 am

osa001 shkruajti:
Zbulusja shkruajti:
osa001 shkruajti:
hmmm nuk eshte bash qashtu qysh po te thojn per mua jo e per te tjert ndoshta
e shoqerueshme po
Osa akoma mban inat ne mua...Ka qene nje mosmarrveshje mes ne dyve...keshtu qe s'po e shof te arsyeshme te mbash akoma inatin e shume kohe me pare...
Por si do qe te jete flm per komentin tend
jo zbuluse nuk te mbaj inat aspak thjesht eshte mendimi im
per me vlersu nje njeri eshte kur ke mos marrveshje aty vlersohet pozitivisht apo negativisht
Osa tash me nxite qe tregoj ne detaje se si ka qene mosmarrveshja...
Shkaku qe une te kam larguar nga msn e imja per nje kohe se ashtu kam pas une pune..thjesht ka qene nje pune sekrete nga ana ime....Per k'te dhe ke mendim negativisht per mua...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Oct 27, 2010 5:13 am

hauhauhauhauhauhauha allahile po le bre mos um shtin llugave ma shum se ti frot mir edin pse
edhe nuk eshte puna e msn hiq. po un jam ma i **** per ksi sene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: q    Wed Oct 27, 2010 10:47 pm

Allahile po bre Osa
Une e di vee per MSN e ti e ditke per diq tjeter...
S'me ngelet asgje tjeter veq t'pershendes dhe t'uroj qaste te kendshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Oct 28, 2010 12:07 am

u nxe ne nerva tani,hauhau
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Oct 29, 2010 11:24 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
u nxe ne nerva tani,hauhau
hahaha jo aspak nuk nxehem..pasi qe nga njeri vesh hyn dhe nga tjetri del
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Nov 04, 2010 10:50 pm

oj zbulusja ime ma e mira ne mahall qysh te kom moj allahile ke hup krejt edhe ti une tu lyp adresen me ti qu msit kjo hupi uhauhauha te pershendes je si yllnesh haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Nov 05, 2010 1:14 am

e tash muj me vlersu pak ma mir zbulusen :

vajz interesante veqanarisht te user names ose nick names (magjistare dhe zbuluse) kam vrejt qe ka deshir ti ket qka si ka askush , ne shoqri e pa par shum e mrekullushme shum komunikative , ne pergjithsi mund te permblidhet si nje vajz e drejtperdrejt , nje vajz qe nuk ka frik , dhe me tana te mirat bre qyre niher per bukuri spo foli qfar krijese ish mas vet daj kuku kryet me kru hahaha

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Nov 05, 2010 10:09 pm

CeLuShi shkruajti:
oj zbulusja ime ma e mira ne mahall qysh te kom moj allahile ke hup krejt edhe ti une tu lyp adresen me ti qu msit kjo hupi uhauhauha te pershendes je si yllnesh
O Celushi ime ma i bukuri ne bote..une mire jam shume me mori shume malli per ty....
Ngela duke te pritur qe do ma kerkosh doren..por kot ti as qe me dergove nje mesazh te pakten per t'me pyetu a jame...por kot se koi prita e gjora as msitët s'mi dergove
e Lumja une per ty..ta honsha buzen lart qe ke si mjalte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Nov 05, 2010 10:12 pm

KoSoVaLiA shkruajti:
e tash muj me vlersu pak ma mir zbulusen :

vajz interesante veqanarisht te user names ose nick names (magjistare dhe zbuluse) kam vrejt qe ka deshir ti ket qka si ka askush , ne shoqri e pa par shum e mrekullushme shum komunikative , ne pergjithsi mund te permblidhet si nje vajz e drejtperdrejt , nje vajz qe nuk ka frik , dhe me tana te mirat bre qyre niher per bukuri spo foli qfar krijese ish mas vet daj kuku kryet me kru hahaha
Valla per zotin shume mire me paske verejtur Kosovali...vertet jame e till si ne virtualtet si ne jete reale
Flm shume per komentin tend dhe per fjalet e bukura qe mi thua....Dheti je shume i mrekullushem....Andaj te admiroj mjaft shume...sepse e meriton....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Edi Shkoder
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar


Numri i postimeve : 677
Data regjis. : 19/06/2010
Age : 42
Location : Angli

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Nov 08, 2010 11:19 am

Hm nuk e njoh shum Zbuluesen por sipas shenimeve dhe respektit qe i japin te tjeret duket e sjellshme,ashtu deshiroj te jet edhe ne jeten reale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Nov 10, 2010 7:36 am

Edi Shkoder shkruajti:
Hm nuk e njoh shum Zbuluesen por sipas shenimeve dhe respektit qe i japin te tjeret duket e sjellshme,ashtu deshiroj te jet edhe ne jeten reale
Edi flm shume per mendimin tend...Gjithashtu respekte dhe ti mi Edi Shkodran
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum