www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sat Jan 29, 2011 9:12 amKryetari i partisë Aleanca Kosova e Re (AKR) Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.

Biznesmeni dhe politikani kosovar Pacolli, nga e mërkura është bërë edhe me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Diar. Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Behgjeti përmes rrjetit social Facebook.

“Miq të nderuar, ju njoftoj se në familjën time këto ditë kemi momente gëzimi, zoti na ka gëzuar, im shoqe ka lindur edhe një djalë, e kemi pagëzuar DIAR, I lindur më 26.01.2011 në ora 17:56 min, 4.8kg, 55cm i gjatë”, ka shkruar Pacolli në profilin e tij.

Bengjet Pacolli gjithashtu ka një djalë tjetër si dhe tre vajza.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sat Jan 29, 2011 6:59 pm

hajde perhajer i koft :P

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sun Jan 30, 2011 12:32 am

e mor qyqy qysh ban fmij kur e din se se ka nje cent mi mbajt ata hallki dojn me ja mbajt kti aaa haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sun Jan 30, 2011 2:00 am

Ahahah Medina :P edhe ky mos past mooo ,ska me pas kerkush hiq :P

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sun Jan 30, 2011 2:43 am

lola shkruajti:
Ahahah Medina :P edhe ky mos past mooo ,ska me pas kerkush hiq :P


po valla e vertet qysh spo jep do pare per fukara se marum pa pare
haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sun Jan 30, 2011 8:57 pm

hajde perhajr djalin behgjet.....4.8kg mashallah ,mashallah e preka hunen jo edhe keq taman per synet koka lind haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Sun Jan 30, 2011 11:25 pm

Perhajr i koft ..me ymer ishalla si ngjan babes ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Mon Jan 31, 2011 12:08 am

Pse ore qa ka baba i tij?MU boll i mir m`doket ,e pafsha si kryetar te Kosoves :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Mon Jan 31, 2011 4:20 am

Bravo Behxhet Pacolli,nuk ta shkon ty kush as me biznes as me femije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Mon Jan 31, 2011 4:25 am

a thu edhe nan ka mujt mu ba bugjeti a :P
hallall i koft se qyky po punojka nat e dit :P edhe nja 50 vjet ky i bon edhe nja 10 fmi :P mesap po munohet mu shty a me ba ma shum pare a fmi :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Mon Jan 31, 2011 4:40 am

ky pare ka si zalli,ti mban edhe kojshine le ma femijet,po nuk dorzohet ky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Mon Jan 31, 2011 7:08 am

Shike Lola president thot me ka ai dy lidhje me kry vet si ka valla veq parja po e mban ate se ska sen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Tue Feb 01, 2011 12:09 am

pode paraja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   Tue Feb 01, 2011 12:26 am

Mos e pafsha as n'tok t'kosoves se le mo President t'kosoves Ket skllav t'rusit ..ahh qpo ja futni kot edhe ju kaniher ncncnc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum