www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjyste Vulaj: Jam e vetëdijshme se dal pak nga binaret

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Gjyste Vulaj: Jam e vetëdijshme se dal pak nga binaret   Sat Jan 29, 2011 7:02 pmPas dy vjetëve mungesë me vizitat dhe koncertet e saj në Amerikë, këngëtarja Gjyste Vulaj ka qenë serish atje për të i argëtuar bashkatdhetarët tanë. Vulaj, e cila pos që ka një pjesë të madhe të familjes që i jetojnë në Amerikë, ajo ka edhe shumë adhurues. Për t’ua plotësuar dëshirën të gjithëve, Gjystja ishte e rezervuar 6 muaj më herët që të këndoj në netët festive të Vitit të Ri.

'' Në Amerikë kam komplet familjen time, ndërsa po ashtu kam shumë simpatizues të këngës sime. Gjithmonë, kur këndoj atje, publiku im disponohet shpejtë, janë shumë të afërt, të respektueshëm dhe ma bëjnë natën më të bukur,'' ka thene kengetarja per ''Zeri''.

Ne lidhje me lëvizjet e saj skenike, qe cilesohen si provokuese për publikun, Gjystja ka thenë:

“ Në skenë nuk bëj asgjë për ta provokuar dikë, asgjë nuk bëj me qëllime të caktuar. Nëse më prishen “frenat”, më prishen nga atmosfere e mirë. Jam e vetëdijshme se ndoshta mund të dal pak nga binaret, por këtë e bëj sepse edhe unë dua të kënaqëm duke vallëzuar ashtu siç kënaqet publiku im më këngët e mia”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Gjyste Vulaj: Jam e vetëdijshme se dal pak nga binaret   Sun Jan 30, 2011 7:15 am

uroj te te prishen frenat kur te jemi se bashku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gjyste Vulaj: Jam e vetëdijshme se dal pak nga binaret

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum