www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rimartohen pas 57 vjet ndarje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Rimartohen pas 57 vjet ndarje   Sat Jan 29, 2011 7:16 pm

Ata u divorcuan më 1954 pas 9 vjet martese dhe u betuan se nuk do të flasin më kurrë. Të dytë u martuan me partnerë të rinj në vitet ’60. Burri i Elsien, Peter Dunn, vdiq më 2002, ndërsa gruaja e Lesliet, Muriel, vdiq më 2004. Atëherë Leslie thirri Elsien.

Çifti nuk fliste, edhe pse vajza e tyre Pauline ishte në kontakt me të dy. Ata u njohën më 1937. Elsie thotë se pas divorcit ishte shumë e zemëruar në ish-bashkëshortin dhe nuk dëshironte asnjë kontakt me të. Thotë se nuk ka ndryshuar shumë, transmeton “Daily Mail”.

Kur e pashë u ndjeva 50 vjet më e re. Unë i kisha shkatërruar të gjitha fotot e martesës sonë, ndërsa Leslie i kishte ruajtur. Mendoj se nuk kemi ndjerë njëri tjetrin dhe se dashuria e vërtetë zgjatë përgjithmonë”, tha Elsie

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Rimartohen pas 57 vjet ndarje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum