www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rezarta Shkurta në një set fotografik joshës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rezarta Shkurta në një set fotografik joshës   Sun Jan 30, 2011 10:36 am


Fotografia duket të jetë një ndër pasionet e saj më të mëdha. Shpesh herë përpos rolit të modeles e ka vënë veten edhe në rolin e fotografes. Një dashuri e madhe kjo, së cilës Rezarta Shkurta i kushton jo pak kohë.
Herë pas here, e kemi parë të publikojë albume të ndryshme fotografike, por ky i fundit duket të jetë më sensuali nga ato që kemi parë deri tani.


Diku me të brendshmet rozë, diku me këmishën hedhur sipër, e diku tjetër me ‘badin’ seksi, Rezarta erdhi në këto foto si një ikonë e vërtetë seksi. /BW/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rezarta Shkurta në një set fotografik joshës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum