www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pritje hyjnore për Lindën në Kroaci

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pritje hyjnore për Lindën në Kroaci   Sun Jan 30, 2011 10:38 am

Linda Halimi është dashur që më 28 janar të performojë krah për krah me legjendën kroate Tereza Kesovija në festivalin për 50 vjetorin e karrierës së divës kroate, ndërsa ashtu siç është pritur, zëri i ëmbël kosovar doli të ishte edhe njëherë ambasador i këtij vendi.

Linda këndoi së bashku me Tereza Kesovijan këngën “Kur një ditë të kthehesh ti” e cila ishte pika e fundit artistike në atë mbrëmje. Vet këngëtarja kosovare nuk vonoi dhe shprehu emocionet e saj në Facebook.

“Oooh Idenë nuk e keni sa mirë më kanë pritur publiku…o zot pse zgjohen njerëzit e vjetër në këmbë për mua, këtë vetëm këtu e kam parë. Definitivisht jam emocionuar shumë dhe falë kësaj performance, Tereza Kesovija do të vijë së shpejti në Kosovë për një koncert”.

“Jam shumë e lumtur që po bëj lidhjen artistike mes Kosovës dhe Kroacisë. Faleminderit për mbështetjen, ju dua dhe ju çmoj pa fund”, shkroi këngëtarja në Facebook.

Për detajet rreth paraqitjes së Lindës në festivalin e 50 vjetorit të karrierës së Tereza Kesovijas dhe për vizitën e kësaj të fundit në Kosovë, Telegrafi së shpejti do ta kontaktojë Linda Halimin, prandaj qëndroni me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Pritje hyjnore për Lindën në Kroaci   Wed Feb 02, 2011 7:55 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Pritje hyjnore për Lindën në Kroaci

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum