www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dafina Rexhepi kapet mat në performaca ekstravagante

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Dafina Rexhepi kapet mat në performaca ekstravagante   Mon Jan 31, 2011 12:18 amKëngëtarja e re kosovare, Dafina Rexhepi, e cila jeton në Gjermani, për një kohë të shkurtër ka fituar simpatinë e publikut atje falë bashkëpunimeve muzikore, të cilat i ka realizuar me disa bashkëpunëtorë të njohur në Kosovë.
Duetet e saj me reperin Mc Kresha dhe Etno Engjujt në internet, kanë arritur numër rekord klikimesh kurse për këtë sukses thuhet se është përkujdesur aktori Blerim Destani, i cili ia ka mundësuar takimin me Genc Prelvukajn, teksa aktori dhe këngëtarja janë të lidhur familjarisht. Ajo është e bukur dhe shumë e suksesshme, por nëpër disa koncerte këngëtarja është kapur mat gjatë performancave të saj paksa ekstravagante me femra.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Dafina Rexhepi kapet mat në performaca ekstravagante   Mon Jan 31, 2011 4:44 am

me mund me ra ne kontakt me te e kisha ba rahat,edhe me tekste edhe me gjitha bre,qyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dafina Rexhepi kapet mat në performaca ekstravagante

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum