www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rezi dhe Vedati, baladë për Valentin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rezi dhe Vedati, baladë për Valentin   Tue Feb 01, 2011 8:51 am

Një tjetër këngëtare nga Shqipëria do të realizojë një duet me një këngëtar nga Kosova. Po flasim për bashkëpunimin që po vjen ndërmjet këngëtares Rezarta Shkurta dhe Vedat Ademit.

Kënga do të jetë një baladë, pasi do të dalë për ditën e të dashuruarve dhe mendohet se do ta ketë edhe një videoklip që do të përkufizojë akoma më shumë këtë këngë të bukur.

Për këngëtarin Ademi mësojmë se aktivitetin e tij muzikor ai më shumë e zhvillon në Tiranë, ndërsa për ‘problematiken’ Shkurta pritet të vijë shumë shpejt përballja e parë në gjyq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rezi dhe Vedati, baladë për Valentin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum