www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MC Kresha: 'Perinatitnjonitjetritrekords' me Lyrical Son

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: MC Kresha: 'Perinatitnjonitjetritrekords' me Lyrical Son   Thu Feb 03, 2011 5:32 pm


Reperi kosovar Kreshnik Fazliu, i njohur si MC Kresha, i cili bëri bujë me këngën “Lej flleshat”, eshte rritur duke i përcjellë e dashtë reperat me famë botërore.

Shumica e ditëve të MC Kreshes janë të zëna me koncerte apo përmes angazhimeve të shumta në studio dhe zakonisht eshte i zënë rreth projekteve muzikore.

''JAm duke punuar me një intensitet të madh në realizimin e shumë projekteve, të cilat do të pasojnë të lansohen në vitin 2011. Ma merr mendja që viti 2011 do të jetë edhe më i bujshëm për “hip hop”-in,'' ka thene Kresha per ''Infopress''.

''Jam duke punuar një ‘Mixtape’ në bashkëpunim me Lyrical Son, të cilin e kam mik të zemrës. Shpresojmë që ta realizojmë një diçka që mund të jetë sfiduese edhe për rajonin, sa i përket kualitetit të punës. E kemi emërtuar “Perinatitnjonitjetritrekords”. Do të jetë shumë interesante. '' ka zbuluar me tej ai.

MC Kresha ka premtuar se dashmiret e muzikews do te kene mundesi te degjojne materiale intersante gjate ketij viti.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

MC Kresha: 'Perinatitnjonitjetritrekords' me Lyrical Son

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum