www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Besarti dhe Xhensila nuk e fshehin me lidhjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Besarti dhe Xhensila nuk e fshehin me lidhjen   Wed Feb 09, 2011 6:54 amPas publikimit të klipit “Katunari gangsta”, Besart Kallaku, i njohur si Gjini i “Portokalli”-së, vendos të shfaqet hapur me vajzën, që është komentuar të jetë e dashura e tij. Bëhet fjalë për këngëtaren e zbuluar tek “Ethet”, Xhensila Myrtezaj, me të cilën Besi shoqërohet vazhdimisht dhe që tashmë, siç e shihni nuk fshehin më asgjë, ndërsa kanë vendosur të publikojnë në Facebook dhe foto të dy bashkë. Aktori 25-vjeçar nga Fushë-Kruja ka arritur një sukses të madh me rolet e tij të shumta, duke marrë një popullaritet të shpejtë në publik. Nuk dihet se ku janë njohur dy artistët me njëri-tjetrin, ndërkohë që vajza simpatike nga Tirana, ka qenë konkurrente e edicionit të katërt të “Etheve”, ku binte në sy jo vetëm për zërin, por edhe për sharmin e saj. Tashmë ata do i bashkojë dhe muzika, pasi Besi sapo ka provuar eksperiencën e tij të parë, me një bashkëpunim plot humor me kantautorin Stine, i cili ka shkruar këngën e tij. Ndërsa Xhensila pasi mori pjesë në “Top Fest”, u bë me e njohur me klipin e këngës së saj “A më do”. Lidhja e Besartit me Xhensilën është ruajtur në fshehtësi dhe larg syve të medias. Aktori Besart Kallaku është shumë i kujdesshëm për ta ruajtur jetën e tij private nga komentet mediatike. Për momentin i duhet të shijojë suksesin e klipit të tij të parë, që patjetër do të pasohet nga të tjera klipe, duke hyrë kështu në tregun muzikor me një stil të ri të muzikës me humor. Vetëm në ditët e para të publikimit kënga “Katunari gangsta” regjistroi 140.000 shikues në youtube, duke e klasifikuar kështu në vendin e katërt për “Most views today”, në gjininë komedi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Besarti dhe Xhensila nuk e fshehin me lidhjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum