www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpat Kasapi: E veshtire te fitoja zemren e Aferdites

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Shpat Kasapi: E veshtire te fitoja zemren e Aferdites   Wed Feb 09, 2011 6:57 amLidhja e tyre akoma është e fortë. Deri më tani nuk kanë pasur kriza dhe zënka duke pasur parasysh që Afërdita e mirëkupton të fejuarin në profesionin që ka. Momentalisht Shpati e viziton shpesh në Prishtinë, për shkak se Afërdita pasi fitoi kurorën e “Miss Universe” jeton aty në një banesë luksoze, në një afat prej një viti, të cilën ia kanë dhënë organizatorët e eventit. Në anën tjetër, Shpati i ndodhur në një emisionin televiziv “Diagnoza”, ka rrëfyer shumë gjëra rreth lidhjes së tyre. Për fillimin e lidhjes së tyre, këngëtari shprehet: “Jemi takuar në Ulqin, aty u njohëm dhe biseduam por nuk ishte e lehtë të fitoja zemrën e saj”. Sa u përket të rejave të tjera në muzikë, Shpati pritet që së shpejti të realizojë një klip për këngën në duet, që e ka realizuar me këngëtarin e ri Ton Voka, si dhe shumë projekte të tjera muzikore, përfshirë edhe koncertet e mbrëmjet e ndryshme.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shpat Kasapi: E veshtire te fitoja zemren e Aferdites

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum