www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nada Topi fejohet zyrtarisht me djalin e biznesmenit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Nada Topi fejohet zyrtarisht me djalin e biznesmenit   Mon Feb 14, 2011 7:43 pm

Më në fund në familjen presidenciale ka një fejesë zyrtare e tradicionale. Bamir e Teuta Topi e kanë shpallur publikisht fejesën e vajzës së tyre të madhe Nada, me djaloshin 25 vjeçar që i ka rrëmbyer zemrën vajzës së Presidentit të Republikës. Ai quhet Gurten Papuli, dhe për mediat rozë, nuk është aq i panjohur. Shpeshherë paparacët e kanë kapur Nadën me të dashurin e saj në ambiente publike, por asnjëherë nuk ishte pranuar nga familja presidenciale një fejesë për vajzën e madhe të presidentit. Në fakt, duket se babai president, kishte vendosur që vajza në fillim të mbaronte studimet e juridikut. Dhe sikurse e kemi shkruar shumë kohë më parë në faqet e Gazeta Shqiptare, Nada jo vetëm përfundoi me sukses, por u vlerësua me medaljen e artë nga fakulteti.

Sot ajo punon në Bankën e Shqipërisë, në zyrën juridike, si një juriste shumë e zonja, pasi ka aplikuar dhe ka fituar në pozicionin që ka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nada Topi fejohet zyrtarisht me djalin e biznesmenit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum