www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si e presin Shën Valentinin këngëtarët?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Si e presin Shën Valentinin këngëtarët?    Tue Feb 15, 2011 11:55 am

Dita e sotme e 14 shkurtit ose siç njihet si Dita e të Dashuruarve shënohet edhe në mesin e estradës tonë. Derisa disa nga këngëtarët tonë thonë se kjo është një ditë e veçantë për ta, ka të tjerë që nuk e quajnë shumë të veçantë këtë. Ndërsa e vlerëson më shumë si një festë për të festuar sesa një datë që do të ‘kurorëzonte’ dashurinë e dy personave, këngëtarja Vesa Luma ka treguar se pikërisht në Ditën e Shën Valentinit ajo do të ketë një udhëtim për të bërë. “Nuk besoj se do të angazhohem këtë vit, për shkak se mua pikërisht për Shën Valentin do më bije të nisem drejt Tiranës. Ditën e Shën Valentinit normalisht që e cilësoj si një festë, por që më shumë them se është arsye për të festuar diçka sesa vetë festa për të cilën bëhet fjalë”, ka bërë të ditur Vesa për “InfoPress”.

“Unë nuk do ta festoj këtë vit, nuk ma marr mendja”, ka shtuar këngëtarja, duke thënë se ajo ‘nuk e ka për zemër’ dhe se Shën Valentini nuk është ‘diçka e veçantë’ për të.

Ndërsa Dafina Zeqiri, e cila gjithnjë ka deklaruar haptazi ndjenjat e saj të dashurisë, ende nuk ka vendosur asgjë sa i përket festës së të dashuruarve.

“Nuk e di ndoshta është pak herët të flas se si, apo a do të festoj. Do shohim”, ka thënë Dafina Zeqiri duke shtuar se Shën Valentinin e vlerëson si një ditë ku njerëzit marrin e dhurojnë dhurata, sikur që do të dhuronin e merrnin dashuri edhe gjatë ditëve tjera të vitit.

E këngëtarja Zanfina Ismaili e ka në plan të festojë me fansat e saj, duke vlerësuar se do të ndihet shumë mirë pranë tyre.

“Si çdo vit të kaluar, edhe kësaj radhe këtë festë do ta festoj me publikun, kështu që nuk do ta ndryshojë traditën. Do të këndoj edhe këtë vit e do të festojë me publikun tim”, ka pohuar Zanfina, ndërsa këtë festë e cilëson si diçka individuale për secilin.

“Mendoj se ajo është diçka individuale, por mendoj që edhe njerëzit duhet të kenë çdo ditë festë të dashurisë, sepse dashuria është diçka që duhet ushqehet çdo ditë”, ka theksuar Zanfina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Si e presin Shën Valentinin këngëtarët?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum