www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vesa, gati për “Dancing with the stars”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Vesa, gati për “Dancing with the stars”   Wed Feb 16, 2011 3:38 amE ka provuar qëndrimin e gjatë në Tiranë, kur ka konkurruar në “Ethet e së premtes mbrëma”. Ato ‘ethe’ po afrojnë sërish pranë saj. Vesa Luma do të jetojë edhe njëherë në Tiranë.

Qëllimi i radhës, konkursi i vallëzimit “Dancing with the stars”. Që tani është e emocionuar, por ndërkohë shprehet se do t’i mungojë shumë familja. “I vetmi shqetësim që kam është familja. Kohët e fundit jam lidhur shumë me ta dhe preokupohem për çdo gjë, ndoshta edhe më shumë sesa duhet”, tregon këngëtarja. Do të jetë në datë 15 shkurt në Tiranë, kohë kur edhe nisin zyrtarisht provat për edicionin e dytë të këtij kompeticioni.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Vesa, gati për “Dancing with the stars”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum