www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi kushtuar Anetarve te Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 03, 2009 5:02 am

këtu keni mundesin me shkru disa rreshta për anëtarët e forumit diqka argetuese jjo ofenduese
po e filloj une i pari e ju tjert vzhdoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 24, 2009 9:32 am

Cito :
kett pozii ja koshtoje jetess temee dreqjaMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 24, 2009 9:36 am

Cito :
kettt po zii ja kushtoje zemrs tim engjullit temm dreqjaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
genti
Anëtar
Anëtar
genti

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 24, 2009 4:17 pm

une s'di nga poezite
s'jam poet une aspak
dy rrjeshta do ti them
jo te bukur-por sakt

jemi antare te ylliehana
shkembeni ju mendime
flisni sakte gjuhen meme
pa bere ju dallime


pa bere dallime krahinore
dallim feje e zakoni
jemi te gjithe te shqipes
me fjale te bukura-VETEN ZBUKURONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
MeLi

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 24, 2009 6:08 pm

O genti djal i rri
dike mire me shkru poezi...haha

ahahahahaha pergjumsh jam sme kujtohet me shum :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
genti
Anëtar
Anëtar
genti

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 24, 2009 6:24 pm

alba ti je gjumashe
ne forum vjen me vonese
une s'di nga poezite
per kete ju kerkoj ndjese

jane vargje amatori
jo nga profesionist
po te doni i lexoni
se me beni optimist :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
MeLi

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 24, 2009 6:32 pm

hahahahahahahahhahaha
more genti ja ke qellu
une per gjum nuk leshoj rrug
flej knaqem deri von
edhe rritem cdo dit ngapak :P :P

ahahahahha :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Feb 07, 2010 5:48 pm

W-oW MIRe se Ju GJETa...
W-oW Sa Bukur QENKA ...
W-oW BiSEDa Shum Te nXETA ..

Y-LLA YLLNESha PRinCa e PRinCESA...
LL-AMBEn ME ju PA SoT e DheZA ..
I-V SA Bukur po DOKni PEr FANTAZI ..

E-H SA e eMBEL eSHT RInia ne KEt VEN..

H-ARRoVa DICKa me JU KUJTUU ..
A-MEnDOni ME DISKuTu a Mu DAShuRu .
N-DALUni e FOLni me SinCERiTET ..
A-H www.YLLieHaNA.TK KA LEZET ..

T-AK TAK Mire Se ju GJETA ...
K-ushTRimi Nga MiTROVICA ANTISTRES PER KREJT A ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
KaTiLe

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 34
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Feb 07, 2010 8:38 pm

Per ty skisha qene asgje..
Per ty edhe fjala nuk bente pune me..
Per ty gjithcka mbeti enderr..
Su mundove asgje ta besh zhgenderr..

Ike ne at rrug se vete deshirove..
Duke u larguar asnjeher s'me shikove..
Kerkoje te miren dhe nuk luftoje..
Gjithcka per ty un mbeta fajtore..

Tani erdhe me nje stil te ri..
Duke e harruar gjith at dashuri..
Duket se tani ndjehesh me mire..
Edhe pse per te me harruar se paske pas veshtir..

Tani neve na ndan nje Kujtim..
Edhe pse per ty kishte qen pendim..
Por le te mbet gjithçka e shkuar..
Duke te deshiruar me shum fat un do jem e larguar..


(esht per ... e din ai vet)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Mon Feb 08, 2010 1:14 am

Ne kete forum kam ardhe me një deshire
me e taku shpresoja një shoqeri te mirë
tani kete deshire e kam arritur këtu
se takova shum te mirë nga ju

këtu ne kete forum takova shum shoqeri
takova shum Motra e shum Vellazni
si te ju falinderoj as vete nuk po di
se ju me mbushet zemren time me lumturi.

Zoti i madhrueshem juve te gjithve ju bekofte
te gjitha qe ju deshironi ai juve ju dergofte
qdo deshire ne jete ai juve ua plotesofte
e ne boten e amshuar ne gjenetin e bukur ju dergofte.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Mon Feb 08, 2010 1:19 am

--Hii forumista mirë jeni
shumë poezi te mira keni,
Lum për antare qe ka forumi
si buke nore qe behet prej brumi,
e ushqehet krejt katuni....

-Tema te mira me shumë shaka
si forumistat e e webit Ylli e hana nuk ka ,
Jeni vertet për levdata
se keni poezit besa kogjo te gjata,
e deri ti bie ne fund gati me ze nata...

--Aiii sa keq me qene i zanun me punë
shum pak kohë po mbetet për forum,
po ska dert se kur jeni ju si me kan edhe une...

--Desha t'ju pershendes
por jo me emer,
druhem harroj dike
e me behet pike ne zemer,
vetem them se te perkryer jeni
te gjithë koke e themer.....

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
engjèllushja

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Poezi kushtuar disa antarve te forumit   Sun Feb 14, 2010 1:27 am

Edhe ni here jam ka du me shkru po me shum gezime
per shoqerin time qe kan shum qellime

tu ja fillu nga WebMaster qe ka qellu
qdo her i pari ka qef nis dhe me Perfundu ...

Doni ton sdi ku me ja nis as ku me perfundu
me shkrimet e tij se i ka smundet kush me ja shku

bruneta bukuroshja e jon ma e mira ne kete Forum
Temat e saj per te kallin te bajn shkrum

mandarina kuptohet se kush eshte edhe ska dyshim
ka qellu bukuroshe e forumit edhe qdo here ka ni synim

Edoni ska sen qe e ndalon edhe nuk ndryshon
qdo pun si asht mas miri edoni po e perfundon


alba jon e njeta eshte edhe e njet ka me kan gjithmon
bjen heret me flejt e prej gjumit qohet shum von

Katilja me temat e saje te qellume e me shum kuptime
te rrall jan ata qe din me nxjerr shtjellime

osa001 eshte i bukur dhe simpatik
kete forumi e ka ma te mirin mik

egzoni me fjalt e tij kritkuse e shum te qellume
qdo her e ma shum po jep kritika te trishtushme

bekimi llokumi i Forumit dihet se ska shum pretendime
qdo here e ma shum me shkrimet e tij te mushe me gezime

leooon ton te mire fjalt jan te pakta me levdu
qdo deshire qe ke te KY mundeni me kerku KY menjher ka me na i plotesu

celushi shum i sjellshem po shum mire shkrun sa nuk di as te tregoj
po me postimet e tije qdo her ja qellon dhe nga zemra shum e falinderoj .


Tani ketu du me merfundue ju kerkoj falje atyre qe nuk ju kam shkrue po nga zemra te gjithe ju deshiroj zoti i madhrueshem te gjith te mirat te jua dergoje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
TooLee

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 26
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Mar 07, 2010 10:29 pm

Ajtt muu kush po ma kushtoon njoo ?? haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Wed Apr 07, 2010 11:18 pm

une sot fillimisht jom rexhistru
disa to njofshem qenkan ktu
me emra me i than nuk di a ban
se njana nervoz sot u kan

per sweet melaqen kom ndegjue
shum here bashk kemi postue
shpesh kete emer kom kerkue
kah e ka thye qafen e ka shkue

edhe lammy e kom njoftur dikur
shpesh edhe bashk nuk jemi pajtur
kemi pas mendime te ndryshme
me gabime te perseritshme

ttoole ma mir nuk po foli
se kur flas une i vjen kolli
shpesh di edhe me nervozue
ne shkoll harron me shkue

edhe per tjert do te shkruj ngapak
vetem sa ti njof ma ngat
te di kush eshte per poezi
sa se kom hanger nej kaci


:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
mandarina

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri Apr 30, 2010 1:12 am

qan kjo lola pa pushu
sepse interi ne finale o shku
hajt lola se sban mu tranu
se vitin tjeter Barca ka me fitu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 29
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri Apr 30, 2010 1:22 am

Oj mandarin oj e pashpirt
me t nxon ka me t grrith
me t griith e me ta hek livoren
qe po ma kesh ti Barcelonen


O ma t mir se ata ska
veq inati kush ja u ka
kush ja ka inati u dekt kunati
vjehrra vjehrri e krejt akraballaki ahuahuahauha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
mandarina

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri Apr 30, 2010 2:01 am

oj ti lol, oj lolit
gadale bre ti qik
se barca e hanger ket vit
inshallah vitin tjeter bahen fitt

per vjehrri mos folim tani
se si jan hala mire se di
por nese vrej se jan t`shtirr
tu plotesoft ty kjo deshirr haahahahahaha deka para vjehrris hahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 29
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri Apr 30, 2010 3:49 am

mandarin oj betere
ka me t nxon me t pshtet per dere
me ti dhon njo 15 shpulla
kan me t dhimt si me t mshu Gulla....

Mos me nguc kah Barcelona
se me t rreh e bon pipin n pantolla
t shkon sh**** zhag pertoke
oj mandarin oj nanaloke

hauhauhauahuahuahauhauahua

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 12:44 am

Alketa Yll I thot veti
Kur jet ne terr e rrok sikleti
Fort po u tutke me met vet
menjiher Beratin e thrret

Ky Berati hiq nuk ngutet
edhe pse ylli po I tutet
I thot oi princesha je ma mira
edhe ashtu krejt te kan than
asnje te keqe nuk po ban
veq Beratin hiq spo e don
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 1:08 am

kam një shoqe shum te bukur
është e zoja punon si flutur
emrin e ka Alketaa
perngjan pak si bruneta
te gjith i folin asaj për dore
sepse eshte e embel si akullore
i din disa gjuh shum te rendesishme
edhe është shum e ndishme
e din anglishten dhe gjermanishten
pak serbishten dhe spanjollishten.
kurr nuk kemi pas gara
ajo gjithje ka me qen e para
te lum te lumt Alketa
nuk e di as ku mbeta
neper shkolla e neper gara
ti gjithmon do jesh e para

Por qka e kom një shoqe tjeter
shum e re nuk asht e vjeter
emrine ka bruneta
te gjith e thrrasin shkurt Alketa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 1:08 am

mergimtar oo llafazan
edhe pse spot njo mir poezi po me kushton
veq tolen ma paske haruu
te pakten nje strof me ja pas kushtuu
flm per poezii
tuu rrit rroga ne ch apo ne gjermani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
berat
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
berat

Numri i postimeve : 1822
Data regjis. : 15/04/2010
Age : 32
Location : MiTrO

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 1:08 am

ahahhahahahaahhaahahahahahha e mergimtar bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
berat
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
berat

Numri i postimeve : 1822
Data regjis. : 15/04/2010
Age : 32
Location : MiTrO

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 1:12 am

o mergimtar une tybe poezi sdi me shku
veq pe sho qe krejt ja [paske qillu,
veq qaty fund keq e paske shkru
hahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 1:17 am

Berat qka po ban o djal i ri
këtu esht vendi me shkru poezi
e jo me tregu histori
ju lutem prej teme shum mos dilni
se i tregoj lammy dhe ua fshin postimin
masnej ju qes prej dritares jasht
edhe ate krejt mrapsht

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AllKaiDa
Fillestar/e
Fillestar/e
AllKaiDa

Numri i postimeve : 55
Data regjis. : 06/05/2010
Age : 30
Location : Austri - Wiena

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 2:59 am

mirë shum

ju lumt te dyve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi kushtuar Anetarve te Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 19Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com
YlliehanaForum