www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi kushtuar Anetarve te Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 03, 2009 5:02 am

First topic message reminder :

këtu keni mundesin me shkru disa rreshta për anëtarët e forumit diqka argetuese jjo ofenduese
po e filloj une i pari e ju tjert vzhdoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com

AutoriMesazh
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 19, 2010 1:15 am

LOLES

lola me vraft zoti gati te harrova
me shpetoj lapsi nga dora
edhe letra mu ka hargjue
apo ma sjell nje fletore mue

Ndoshta nuk te duket e mir
E ndoshta as poezi e Bukur,
Por masi je ti nje lulue
Un dua te behem Flutur,

ti je si dallendyshja e Pranveres
sikur kaqa qe rritet pran deres
je shum e bukur po te vij mrapa
ta kom ble nje ore te tregon edhe data

bukur qenke vesh e ma mir je mbath
une ti kom ble nje pal vath
nese ma sjell nje qifteli
me sy mbyllur ta beje nje melodi
:haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 19, 2010 8:35 am

PER MERGIMTARIN

Mergimtar drejt met tregu
kjo sweet_melaqja me
kerkan sa dashuru
jame tuj prit e tuj mendu
ku me gjet nje djal
qe me pershtatet mua
kete prishtin shume po vizitoj
po ty kurr nuk po takoj
vitet po shkoj une akom tuj prit
athu mergimtari qate kafe kur ka
me ma qite
hajde djal prej diaspores se ty po
pret qika e kosoves
ty met taku e me bisedu se shumm
e ke trullu me poezi tuj shkru
edhe msimin e kom nshu veq
per ty tuj mendu kuku po tutna
mos jom dashuru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
MeLi

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 19, 2010 8:48 am

Shum bukurrrr respekt per ju ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 4:05 am

Sweet_melaqja

Zemra jote eshte e fort si gur
fotografin tane po e mbaj ne dur
ne Prishtin nuk po te takoj kurr
po vajton ashtu edhe zemra ime e ngrat
dua te marr ne duar me te hulat :haha:

ma mir se ne shtrat te merr gjumi
ateher sheh si po te afrohet pllumi
dua ne faqe qe te thahet loti
se ti me ke pelqyr qysh moti

diten e par due me te njoft si Figur,
ditën e dyt te kisha prek me Dur,
ditën e tret dua te ulem me Afer,
tash po mendohem qka me te than
ne diten e katert ,

shkrova per shum Femra
asnjera nuk u be e jemja
tash kom mbet edhe larg zemre time
per qdo dit vetem mendime
:haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 4:54 am

sweet_melqaja

kush te shan
I rafte pika
E honkshin qente
E i rafte sida

Se me e mira ti me je
Dhe gjithmone prane mua me ke
sepse nuk jemi te sherrit
Po ja kaloj edhe gjeki-qenit

Inatqaret le te plasin
Ata veten le ta vrasin
për kete problem sdu me ni
se te kom shoqe ty

Moderatore e madhe paske qene
kur lajshe rrobat me legen
kur fshije oborrin e shpis
dhe kur kendoje kenge dashnis

e mua fshehurazi me shikoje
e asgje nuk me thoje
dhe une asgje nuk dija
her shkoja dhe vija

perse valle nuk ma the
perse moj e uruar
zinxhirin e pantollave
hapur e kom harruar
:haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
MeLi

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 4:57 am

ahahahahahahahahahahahhaha mergimtari shum talent na qenke na e hutove sweet_melaqen me poezi :P

vertet shum te bukuraa vec vazhdoni superr......;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 5:03 am

ALBA

Ohh moj Alba Vajz Shqiptare,
A je Sheherlike a Katunare,
A ki Bab e a ki Nane
Sa te madh e ki Vllan
Se po tutna se pom Vran,

Aj ki Thojt e Lyme,
Aj ki Syt e n´gjyme,
A je e Sinqert e Simpatike,
A math Shtiklla a Patike,
A je Qesharaka a neverike

A din veten me Mbajt,
A je e Bukur dhe Shtat Lartê,
A ki Shkoll a Fakulltet,
Edhe mos paq nuk ka Dert,
A ki shum Motra a je Hazrete,

A je e bukur për vete
A je Intelegjente dhe Talente,
A din me Shkru dhe me Lexu,
A ki qef mu Martu,
vizen nese don muj me ta qu

Bahen shum mej nis mej Shkru,
Por këtu po du me Pefundue,
Kshtu Shqiptart lupin shum Kajde,
nese je për Viz oo veq Hajde,
Merre izen se un ekom Vizen.
:haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
MeLi

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 5:26 am

ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me ke ber me qesh tash ahahahahahahahaha ani flm per viz nese don edhe une te bej vizen ty veq mere izen ahahahahahahahahahahahahaha :P


Mergimtari mor djal i rri
mbas tatlie ha turshi
sa per vize nuk jam mzort
se kam vizen me gjith pasaport
nese ti don me ardh te une
pyet familjen mos na del pun
te mar ne franc te shetiti neper Paris turp
ka me tu duk vetja qe je naj profesor a naj dentist :haha:
me kto rreshta qe ti kam shkru
shpresoj mos te jesh ofendu
se ma shum sdi cka me shkru
tjeterher ende me shum kam me zbukuru

ahahahahahahahahahahahahahahahahhahaa u lodha breeeeee shock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
вєLтz

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 5:27 am

A ka naj poezi per mue knej?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun Jun 20, 2010 8:22 am

Per Alben

Por si bleta eshte puntore
gjdo gje i shkon perdore
mendja saje e zgjuar prore
Alba jone Super Moderator

shumm e thell ne postime
ne debate bashkbisedim
shumm frytdhense ne debate
shkruan pa dhimbje painate

Mendja saj porsi kroj
per zgjuarsi ske qi thua
paraqitja saj plot thjeshtesi
i jep forumit hijeshi

hape debat ne horizont
si mbretresh qendron ne front
jep keshilla e sqarime
shumm e bukur ne mendime

paraqitja saj ne pergjithsi len shumecqka per zili
te ben te kuptosh me let hynoren
kjo ashte Alba jon super moderatore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
MeLi

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Mon Jun 21, 2010 2:31 am

Ahahahahahahahahahhaahahaha sweet vertet me ke ber te ndjehem miree flm shummmm je si Ylle ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
Agape

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Mon Jun 21, 2010 3:12 am

sa femnat i kom ktu edhe njona spo me shkrun muu ait ait haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Jun 24, 2010 5:21 am

Alba

Ku me paske ba keq mu ndie
nuk e kom ditur qe viz kie
pritem ne Paris se po vie
se Frangjishten hiq se die

Dyfish po em bahet qefi
ko fillue te flas vet me veti
Alba me shtetsi franceze
por po i thua veti edhe kosovare
Pa ma qit nje kafe nuk ki qare
edhe mos kujto qe po baj hajgare
me ardh ne Franc se baj te madhe

Ndash pritem ne paris
Ndaq ´ne Lion
se une do te vij
Veq për hater tan


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 10:16 pm

Per mergimtarin

Ngut djal hekem shpejt
se ne zemer do vi termet
nese nuk done me rreziku
shkulem shpejt prej zemr mu

qe jeten mir ta jetosh
djali mir duhet te shpejtosh
ngut vrap gjujem dikund
mos i bane vetes mund

se une jam qike madhe
nuk kam vend ne zemren tand
shpesh vesh edhe taka
qe presin sikur shpata

prandaj ne zemer mos me mbaj
se kalon jeta ne vaj
kjo ishte per ty
e ndoshta ne zemer time ti mundesh me hy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 10:24 pm

sweet _melaqja

mos u dashuro ne banka shkollore
se nuk mund te gjeni ilaqe ne barnatore
me dit edhe muri me treguar
sa bankat jon shkatrruar
sa tekste i ke lexue
mos lejo syt me te lotue

luluet e Pranveres po shumohen
djem e vajza po bashkohen
shum vite te gezuar
shum vite duke u par
mos te vij dita per tu ndar

a eshte emri im ne banka qe ke sshkruar
ato fjal qe njeri tjetriti ja tham
kurr grindje ne nuk bam
tash ende ste kom pran
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 10:34 pm

ne shkolle kur shkojsha unë
i turperuar rrisha shumë
kur dojsha ne shpi me shku
qikat mrapa vishin tu shiqu

E ulesha koken dhe mendoja
me fol me goj nuk guxoja
te fletorja mendja me ka shku
dhe me poezi ja kom fillu

Kur shkruaj poezi femrat afrohen ?
po kur te me shohin ato largohen !
ndoshta nuk jom princi qe mendoni ju
qe krejt femrat mu tranu

Jom një njeri krejt normal
qe jetoj ne qytet e jo ne mal
shkruaj poezi pa u ndalu
se poezia është ushqim për mu

Po dridhen Qikat tuj Lexu,
Ja kan nis tana me u Dashuru,
Po me bahen shum e sdi ka mej Qu!!!
:haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 10:39 pm

per mergimtarin

Emrin tend ne bank
ekom shenu

disa her e kom lexu
me kujtohen kur kapshim
dorperdor ti me pysje a do nje akullore
kur te flisja me fjal te buta ti
mendojshe qe une po tutna
ishim qift perfekt krejt
na kishin zili po qka me ba
tash po na ndan kjo largesi
ky gurbet i mallkuar
qe ty aq larg te ka derguar
duke na ndar ty dhe mu
do vjen dita kur do jemi bashk
sdo ket kufi as largesi
po do ket veq dashuri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 10:56 pm

sweet -melaqes

Nuk jam poet,te shkruaj poezi
Por fjalen te dua,E shkruaj vetem për ty!
mos harro , edhe pse larg syt te mi po jeton
malli për ty gjdo dit zemren ma pervlon
kurr nga zemra nuk do te largoj
nuk dua as një moment pa ty te jetoj
edhe nuk te pata vetem
me te than ku ke mbet ku ke shku
une prap te du...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:06 pm

Per mergimtarin

djal i bukur djal i mire
fli se gjumi te ben mir
e kur te zgjohesh ti nga gjumy
ty melaqja te shetit te lumi

te shetisim ne park per dore
do te blej ty akullore
e kur te rritem une te behem taman
a do ma blesh nje fustan

nje fustan te kuq me pika pika
qe te jem ma bukura ner qika
te jem ma mir ne katun
krejt forum te bon lum

krejt forumi kan mu habit
kur vin ne dasem te na dy
do na shohin me zili
se si ne jemi qifti nr 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:17 pm

swwet _melaqes

e një diell që nxen për mua
Ti je vetmja në kët botë që dua
Je si era e lehtë që trupin ma freskon
Je e vetmja që shpirtin ma gëzon
Je ëndrra më e bukur që kam parë
Je dhurata më e bukur nga zoti që kam marrë
Je si hëna që ndriçon në mbrëmje
Je e vetmja që e puth me ëndje
Ti je pjesë e trupit që kam
Ti je e vetmja në zemër që kam
Ti je si uji që freskon trupin tim
Ti Je ajo që e zhduk çdo pikëllim
Ti Je zi zogu që fluturon në qiell
Je si yjet që shndrisin në qiell
Ti je gjëja më e shenjtë për mua
Ti je ajo që me zemër e dua
Ti je ajo që natën ma bën ditë
Ti je ajo shumë e kam pritë
Ti je qëndrueshmëria e trupit tim
Ti e mbush plot dritë shpirtin tim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:19 pm

Sweet_melaqes

Prane teje kur jam,
prane meje kur je,
po me rrodhen lotët,
mos me pyet PSEEE


Po më rrodhen lotët,
mos fol! Më shiko,
nese m`dridhet zëri,
mos me thuaj JOOO


Pranë meje kur t`ulesh,
ma fshijë lotin tim,
po te deshti zemra,
merrëm n`perqafim


Nese POO më thua,
thuaj se kurrë s`është vonë,
merrem merrem afër,
më mbajë pergjithmonë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:22 pm

per Mergimtarin

Endroj te gjej nje Njeri se e kupton fjalen dashuri.
Te shoh at dashuri ne syt e ti.
Endroj te perfundojn ditet se me vetmuan.
Te takoj dikend se me nje ZEMER nuk luan.
Te zgjohem me nje gezim ne mengjes.
Te di se me at dashuri dua te vdes.
Endroj nje njeri se me don dhe me gabime.
Endroj nje Engjul per tja falur zemren time.
Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti.
Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi.
Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira.
Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira.
Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te.
Po shpresoj, se ne endra per nat e kerkoj me ze.
Te pres Engjuli im deri ne fund te jetes te pres.
Se kam deshir te jam pran teje deri sa te vdes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:30 pm

sweet_melaqes

mos me thuaj
se nuk me do!
une e ndjej
edhe pse
vazhdimisht me thua jo!

te lexoj
ne sy...
ti me don
por nuk kom tregu

me ta fal zemren
po me duket pak!
nese vdes pran teje
për asgje
nuk me mbetet merak.

qe te vuajme...
s'kemi nevoje!
e di se dhe ti
ndjehesh mendon..

te verej
kur te shoh ne sy...
me thuaj o engjell
a me don sa te dua une ty?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:39 pm

per mergimtarin

Deri në dhembje do të dua,
deri sa ekzistenca ime të mbarojë,
deri sa zemra ime të rebelohet nga pasioni,
deri sa ndjenja ime të pushojë.

Deri në fund të jetës do të dua,
deri sa plagët të mos më lenë më vend të qetë,
deri sa të prek dhe këndin e fundit të tokës,
deri sa qielli pa yje të ngelet i shkretë.

Do të të dua deri sa uji më të mos pihet,
deri sa ajri uragan të bëhet nga e jotja prani,
deri sa sytë e mi më të mos shohin,
deri sa me fjalët e tua të më lidhësh ti.

Do të të dua deri sa shpirti të më shuhet,
deri sa puthje më të mos kem,
deri sa emri të më harrohet,
deri sa e shkrirë tek ty të jem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat Jun 26, 2010 11:58 pm

sweet-melaqes

per ty që të shkruaj
Më fal që për ty vuaj
per ty që jam dashuru
Më fal që smuna pa ty me jetu
ndihem keq nese nuk të thëras
edhe me keq nese për ty nuk flas
Më fal nese kom gabu
Por për këtë skom mendu...
me duhet të kujtoj
Më fal se nuk mund të harroj
Më fal që të flas
Më fal nese nuk te vi mbas..
me duhet që të shikoj,
Mendoj për ty jetoj...
Më fal që kam mbet i harrum
emrin tënd e përmendi në gjumë
per ty jom bere i marrë,
ky do te jet gabimi i parë
Më fal nese të bezdis
kom mbet varrur ne lis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi kushtuar Anetarve te Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 19Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com
YlliehanaForum