www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bisedimet fillojnë më 8 mars?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Bisedimet fillojnë më 8 mars?    Fri Mar 04, 2011 12:16 amLidhur me datën e fillimit të bisedimeve me Serbinë, ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Bajram Rexhepi tha për Telegrafin se më 8 mars do të jetë një takim në Bruksel, mirëpo pa dhënë detaje tjera.

Parlamenti i Kosovës pritet të nxjerrë edhe një Rezolutë për çështjen e bisedimeve me Serbinë, ndërkaq ministri i Brendshëm i Kosovës për mediat në Shqipëri ka komentuar edhe lidhur me replikat mes zëvendësministres të Jashtme të Shqipërisë, Edit Harxhi dhe ministrit të Jashtëm serb Vuk Jeremic në Gjenevë, duke thënë se “kur nacionalizmi i tepërt i verbon sytë, atëherë ata bëhen qesharak”.

Rexhepi i cilësoi deklaratat për trafik organesh si një film fanastiko- shkencor, pasi sipas tij as në Kosovë dhe as në Shqipëri nuk ekzistojnë kushtet për transplantim organesh.

Ndryshe, ministri i Brendshëm i Kosovës pohoi se nuk përjashtohet mundësia që 21 vjeçari Arid Uka, i cili vrau dy ushtarë amerikanë në Frankfurt të bëjë pjesë në ndonjë sekt fundamentalist mysliman në Gjermani. Sipas tij ngjarja është mjaft e rëndë dhe se Policia e Kosovës është në fazën e hetimeve dhe po bashkëpunon me shërbimet gjermane për të sqaruar të gjithë ngjarjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bisedimet fillojnë më 8 mars?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum