www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mustafa: 100 ditë afat qeverisë Thaçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mustafa: 100 ditë afat qeverisë Thaçi    Fri Mar 04, 2011 12:20 amLidhja Demokratike e Kosovës më në fund ka thyer heshtjen. Partia më e madhe opozitare i ka dhënë 100 ditë “ultimatum” qeverisë së drejtuar nga Hashim Thaçi për të parë se “çfarë po bën e çfarë punon”.

Në një intervistë për Zërin, kryetari i LDK-së ka thënë se kjo qeveri është e “përkohshme” sepse siç shprehet ai, asaj përpos që i mungon legjitimiteti, ajo ka para vetes sfida të papërballueshme.

Mustafa thotë se Kosova nuk ka nevojë që të futet në bisedime të shpejta me Beogradin. Ai është shprehur kundër një “Grupi të unitetit” për bisedimet, që është propozuar nga AAK-ja.

Ai nuk e ka përjashtuar mundësinë që partia e tij ta dërgojë madje edhe tri herë para Gjykatës Kushtetuese çështjen e Pacollit në krye të shtetit.

I pyetur se mos është ky insistim i LDK-së për ta “rrëzuar” me çdo kusht të sapozgjedhurin në postin e presidentit, si “hakmarrje” për Sejdiun, Mustafa ka thënë “ Jo assesi. Kjo në asnjë rast nuk lidhet me ‘rastin Sejdiu’”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mustafa: 100 ditë afat qeverisë Thaçi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum