www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dafina: Po punoj në albumin e ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dafina: Po punoj në albumin e ri   Sat Mar 05, 2011 8:42 am


Pop ylli kosovar, Dafina Zeqiri, nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi së fundmi ka konfirmuar se ajo është në përgatitje të albumit të saj të ri.

Lajmin e konfirmoi vet bukuroshja me anë të profilit të saj në rrjetin social Facebook, ku pos që falënderoi fansat, bëri të ditur se po punon në albumin e ri.

“Ju dua! Faleminderit për të gjitha! S’ka fjalë me të cilat mund të përshkruaj se sa shumë ju dua dhe sa shumë gëzohem kur i shoh komentet tuaja. Duffy juaj, fundjavë të këndshme. PS: Jam duke e përgatitur albumin e ri, stay tunned!!!”, shkroi Dafina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dafina: Po punoj në albumin e ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum