www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Linda mohon lidhjen me Big D

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Linda mohon lidhjen me Big D   Tue Mar 08, 2011 8:21 pmKëngëtarja kosovare, Linda Halimi, ka mohuar kategorikisht spekulimet e mediave kosovare se ajo është në lidhje me reperin Big D dhe se ka vendosur ta kalojë jetën me të.

Ishte revista Kosovarja ajo që në numrin e fundit pohoi se reperi amerikan Big D do të bëhet dhëndërr i Kosovës pasi është në lidhje me këngëtaren Linda Halimi. Sidoqoftë, kjo e fundit i ka hedhur poshtë këto spekulime në një intervistë për Telegrafin.

“Falënderoj revistën Kosovarja për interesimin që shfaqën për jetën time private. Unë me Big D nuk kam asnjë lloj marrëdhëniesh pos atyre shoqërore. E kam mik familjar, ndërsa bashkëpunojmë sepse na pëlqejnë bashkëpunimet. Unë po takoj dikë tjetër”, theksoi Linda Halimi, pa dashur të zbulojë emrin e të dashurit.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Linda mohon lidhjen me Big D

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum