www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina rrëfen për Lorikun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Adelina rrëfen për Lorikun   Tue Mar 08, 2011 8:28 pm


Me Lorikun njihemi dhe shoqërohemi… Nuk ka asgjë më shumë për momentin”, rrëfen këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, duke i thënë stop çdo pyetjeje tjetër në lidhje me të. Aktualisht është shumë e ngarkuar me koncerte dhe kënga e re po i ha shumë kohë.

“Bad Girl” është titulli i kësaj të fundit që pritet të dalë shumë shpejt bashkangjitur një videoklipi mjaft interesant. Në fakt ndonëse titulli i këngës i përkthyer në shqip është ‘vajzë e keqe’, Adelina Tahiri nuk është e tillë… Të gjithë miqtë dhe të afërmit e saj e njohin si një vajzë fisnike, të brishtë e të zgjuar. Ndërsa vetë këngëtarja na tregon se është ‘vajzë mami’, por kurrsesi e llastuar.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Adelina rrëfen për Lorikun

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum