www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Lista zyrtare e pjesëmarrësve në Dancing with the stars Albania

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Lista zyrtare e pjesëmarrësve në Dancing with the stars Albania   Tue Mar 08, 2011 8:47 pm


Kane filluar provat per spektaklin e madh televiziv, Dancing with the stars Albania.

E derisa publiku pret me entuziazem fillimin e edicionit te ri, mediat shqiptare tashme kane publikuar listen perfundimtare te pjesemarresve,

Figurat e njohura qe do sfidojne vehten ne vallezim jane: Agnesa Vuthaj, Çiljeta Xhilaga, Eloise le Petit ( atashehe kulturore ne ambasadën franceze), Mimoza Ahmeti, Olta Gixhari, Vesa Luma, Arjan Konomi, Big Basta, Enver Petrvoci, Hervin Culi, Shpat Kasapi dhe Olsi Mingomata ( BB1).

Keta do të jenë konkurrentët e këtij viti në konkursin e kërcimit, që organizohet edhe këtë vit nga regjisorja Vera Grabocka.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Lista zyrtare e pjesëmarrësve në Dancing with the stars Albania

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum