www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaltrina, s'merr pjesë në festivale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Kaltrina, s'merr pjesë në festivale   Tue Mar 08, 2011 8:49 pm


Këngëtarja e njohur kosovare, Kaltrina Selimi, vazhdon te jete e pelqyer nga publiku.
Kënga “Zero” qe u promovua për xhirimet e Vitit të ri, po pëlqehet shumë, ndersa ajo po punon per materiale te reja muzikore.

''Kemi xhiruar tashmë disa skena të klipit të këngës më të fundit, të cilën veçse e kam lansuar në programet festive të Vitit të Ri. Kemi mbetur të xhirojmë edhe skena të tjera në vende të hapura, të cilat për shkak te motit të papërshtatshëm nuk kemi mundësi t’i xhirojmë,'' ka treguar ajo per ''Kosova sot''.

''Meqenëse këngën e kam lansuar më herët, patjetër që nuk mund ta lë për më vonë që t’ia realizojë klipin, ngase kam në plan që para sezonit ta lansoj dhe një këngë të re, për të cilën jam duke punuar qysh tani,'' ka shtuar ajo.

Kaltrina eshte e angazhuar edhe per projekte të reja, pasi eshte në bisedime me disa kompozitorë për të punuar edhe këngë të tjera, ndersa ka bere te ditur se nuk ka ne plan te marre pjese ne ndonje festival gjate ketij viti.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Kaltrina, s'merr pjesë në festivale

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum