www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elvana Gjata me provokuese se kurre

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Elvana Gjata me provokuese se kurre   Sun Mar 13, 2011 7:47 am


Kështu fitohet leku mesa duket! Me siguri kështu do të komentoni, pasi të keni parë fotot e njërit prej koncerteve të fundit që Elvana Gjata ka realizuar në Zvicër, në diskotekën “Insomnia”. Nga ajo që shihet, përveç publikut në numër të madh që kishin ardhur të ndjekin këngëtaren seksi, Elvana Gjata, ajo e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë, më shumë zbulonte se sa mbulonte këmbët e saj perfekte, që gjithmonë i ka pasur pikën e saj të fortë për të tërhequr botën mashkullore. Përveç fustanit provokativ, Elvana ka pasur dhe një krehje të lehtë të flokëve dhe është paraqitur si një vajzë e thjeshtë para fansave e jo me fustane elegantë, të cilët i preferonte më shumë gjatë paraqitjeve në festivale. Megjithatë, Elvanën e pëlqejnë shumë në diasporë dhe ajo ka gati çdo fundjavë koncerte atje, në diskotekat më të mëdhaja shqiptare dhe për këtë punë kujdeset një menaxher i suksesshëm i organizimeve muzikore në diasporë. Edhe gjatë festave të marsit këngëtarja do të ketë disa aktivitete muzikore përfshirë koncerte në Gostivar të Maqedonisë, si dhe në disa vende tjera. Shfaqjet e Elvana Gjatës janë të rralla, kjo për vetë faktin se e tillë është strategjia e saj, e përzgjedhur jo vetëm për publikun, por edhe për organizatorët e spektakleve, festave dhe të aktiviteteve nga të cilët ftohet për të marrë pjesë. Kudo që është Elvana është atmosfera edhe spektakli. Kështu thonë të tjerët, kështu mendojmë edhe ne. E ndërkohë ne ju lëmë të shijoni këto imazhe të këngëtares në poza provokative dhe shumë sensuale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Elvana Gjata me provokuese se kurre

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum