www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aurela lanson klipin e këngës “Feel The Passion”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Aurela lanson klipin e këngës “Feel The Passion”   Mon Mar 14, 2011 10:42 pmKëngëtarja nga Shqipëria, Aurela Gaçe, ka lansuar videoklipin e këngës “Feel The Passion”, me të cilën do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Videoklipi është xhiruar në Dhërmi, në Gjirokastër, në Ksamil dhe në Shkodër, ku përmes këtij klipi këngëtarja ka dashur t’i tregojë bukuritë e vendit ku ajo është rritur.

“Unë jam shqiptare dhe vij nga një vend që është Shqipëria dhe jam munduar që përveç audios, që e kryem në Los Angeles, jemi munduar së bashku me kompaninë ‘Ministria e Komunikimit’ dhe regjisorin Albert Malltezi, të nxjerrim bukuritë natyrore të Shqipërisë. Unë jam kjo që jam dhe kam këtë pasion për muzikën dhe këtë vend, sepse jam rritur në këtë vend, jam e rrethuar nga këto bukuri”, ka thënë Aurela në një intervistë për mediat shqiptare .

“Paraqitja është dinjitoze, është menduar që të paraqitemi me të gjitha kriteret, siç paraqitet çdo qytet evropian. Ndoshta ne nuk kemi shumë para si Rusia, etj., por dua të theksoj se paraqitja po bëhet shumë serioze. Ndërkohë, TVSH po mundohet që unë të shkoj ta promovoj këngën në Holandë, Azerbajxhan, ndoshta në Rusi, Turqi, po i bën të gjitha përpjekjet që unë të shkoj të promovoj këngën në vendet ku jemi në grupin e përbashkët”, ka përfunduar Aurela.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aurela lanson klipin e këngës “Feel The Passion”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum