www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mariza, Zajmina dhe Ingridi në ‘VIP Shpija 2”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mariza, Zajmina dhe Ingridi në ‘VIP Shpija 2”    Tue Mar 15, 2011 2:24 amTashmë është bërë e ditur që edicioni i dytë i reality-shout ‘VIP Shpija’ do të startojë me 1 prill.

Në mesin e konkurrentëve, organizatorët e këtij reality-shou ‘K-Studio’ kanë bërë të ditur për Telegrafi.com se pjesëmarrës të këtij edicioni do të jenë edhe këngëtaret nga Shqipëria, Mariza Ikonimi, Zajmina Vasjari dhe Ingrid Gjoni.

Kohë më parë është publikuar që konkurrent të tjerë do të jenë Rovena Stefa, Haxhi Merxha, Xuxi, Qetsor Ferunaj, Yll Dervishi etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mariza, Zajmina dhe Ingridi në ‘VIP Shpija 2”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum