www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Apple ka shitur rreth një milion iPad 2?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Apple ka shitur rreth një milion iPad 2?    Tue Mar 15, 2011 2:27 am

Analistët vlerësojnë se Apple ka shitur rreth një milion njësi të produktit të ri- iPad 2, në fundjavën e parë të nxjerrjes në treg.

Kompania “Best Buy” të premten njoftoi se në disa pika shitëse ishin ‘zhdukur’ tabletat dhe pajisjet shtesë brenda dhjetë minutash.

Analisti i kompanisë “Global Equities Resarch”, Trip Chowdhry, vlerëson se Apple ka shitur tri herë më shumë iPad 2 në raport me versionin paraprak.

Shumica e analistëve kishin parashikuar se do të shiteshin rreth 350.000-400.000 njësi në vikendin e parë, ndërsa duket se produkti i ri i Apple ka kaluar të gjitha parashikimet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Apple ka shitur rreth një milion iPad 2?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum