www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Top 10 faqet ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Top 10 faqet ne Facebook   Tue Mar 15, 2011 4:23 am

Grafika informative e krijuar nga Strategic Watchman ka bërë një radhitje të markave, njerëzve dhe kompanive kryesore të cilat janë momentalisht në Facebook.

Kjo grafikë fillimisht ishte bërë në gjuhën frënge, mirëpo duke përdorur Google Translate, informacionet në këtë grafikë bëhen të qarta për të gjithë.

Kështu, sipas grafikës thuhet se është pikërisht faqja e rrjetit social Facebook, ajo e cila grumbullon më së shumti anëtarë në këtë rrjet, e pasuar nga Youtube, Coca Cola, Starbucks, Disney, MTV, Red Bull dhe Converse All Stars.

Në kategorinë e muzikës, faqja me më së shumti fansa është e Eminem, i cili ndiqet për së afërmi nga Lady Gaga, Michael Jackson, Rihanna, Linkin Park, Shakira e Justin Bieber. Më poshtë se këta, gjenden edhe Bob Marley, Lil Wayne dhe Katy Perry.

Ndërsa, listën e aktorëve kryeson Megan Fox, Vin Diesel, Selena Gomez, Adam Sandler, Jackie Chan, Will Smith, Mr. Bean, Ashton Kutcher, Johny Depp etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Top 10 faqet ne Facebook   Tue Mar 15, 2011 4:34 am

fb,na rrezikon te mos marrim pjese ne forume,e urrej fb,po nuk mundem pa te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Top 10 faqet ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum