www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Se shpejti rrjetin i ri social Google Circles

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Se shpejti rrjetin i ri social Google Circles   Tue Mar 15, 2011 4:23 am

Mediat e ndryshme botërore besojnë se sot kompania Google do ta paralajmëroj shërbimin e saj të ri në Southwest Interactive, rrjetin e madh social, të quajtur Google Cirlces.

Nëse kjo që është thënë tani, dëshmohet të jetë e saktë, atëherë shërbimi i ri i Google do të ofrojë mundësi për shkëmbimin e fotografive, videos dhe freskimin e statusit personal.

Më tej, thuhet se gjithçka që shpërndahet në kuadër të shërbimit Google Circles do të shpërndahet vetëm me rrethin më të duhur të miqve dhe kontakteve tjera të afërta me përdoruesit, dhe jo me të gjithë kontaktet tuaja në përgjithësi.

Rrjeti më i ri social në botë, Google Circles pritet të prezantohet sonte në një ngjarje të bashkë-themeluar nga ACLU.

Gjithsesi, ky nuk do të jetë lansimi i madh i këtij shërbimi të ofruar nga gjiganti i internetit, kompania Google, i cili pritet ta ndryshojë edhe më tej shoqërimin tonë në internet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Se shpejti rrjetin i ri social Google Circles

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum