www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ermali dhe Blero, në koncert bamirësie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ermali dhe Blero, në koncert bamirësie    Tue Mar 15, 2011 10:43 pmArtistët shqiptarë, megjithëse shpesh marrin shuma te majme për performancat e tyre, ka raste kur ata interpretojnë pa pagese, për qëllime bamirësie.

Një rast i tillë social, i një të riu nga Kosova, i cili lëngon nga një sëmundje e rëndë, do të bashkojë të mërkurën (16 mars) disa këngëtarë dhe DJ të njohur, që do të performojnë në një mini-koncert bamirësie, në një nga klubet e natës në Prishtinë, shkruajnë mediat shqiptare.

Mes emrave të këngëtareve pjesëmarrës, tashmë janë konfirmuar Blero, Ermal Fejzullahu, Hekuran Krasniqi, grupi TDS etj.

Mjetet e mbledhura në këtë mbrëmje do t’i dedikohen shërimit të të riut në nevojë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ermali dhe Blero, në koncert bamirësie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum