www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Soni e Mirko, një jetë të re në Spanjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Soni e Mirko, një jetë të re në Spanjë    Tue Mar 15, 2011 10:51 pmSoni Malaj vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më të dashura për shqiptarët, edhe pse qe një vit u mungon skenave të festivaleve e spektakleve muzikore. Këngët e saj vijojnë të dëgjohen e pëlqehen shumë nga publiku, ndërsa ajo aktualisht është duke zhvilluar jetën e saj përkrah të fejuarit Mirko në Spanjë.

Ata janë kthyer në sipërmarrës dhe mësohet të kenë ngritur një biznes që po ecën shumë mirë. Ndonëse ky largim nga skena u mendua se erdhi si pasojë e një pushimi për të cilin këngëtarja kishte nevojë, nga të rejat që thuhen për të nuk rezulton kështu. Ditët e saj janë të mbingarkuara për shkak se është ajo që duhet të kujdeset për mbarëvajtjen e biznesit.

Bashkëjetesa me Mirkon po shkon për mrekulli dhe gjasat janë shumë të mira për një martesë mes çiftit.

Sa i përket karrierës muzikore, shumë shpejt do të vijë bashkëpunimi i këngëtares me një grup të njohur kosovar dhe ka shumë mundësi që Sonin të kthehet në Shqipëri, për të marrë pjesë në koncertet gjatë fushatës elektorale.

Një tjetër befasi e këngëtares është se ajo mund të shndërrohet në imazhin e kompanisë “American Cola” për Kosovën. /Bluetooth/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Soni e Mirko, një jetë të re në Spanjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum