www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iPhone, probleme me orën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: iPhone, probleme me orën    Tue Mar 15, 2011 11:11 pmEdhe pse shumëkush e konsideron iPhone si një nga aparatet më të përparuara të kohës së tashme, mirëpo disa gjëra të thjeshta nuk po i shkojnë për dore kompanisë Apple. Kështu ndodh edhe me orën.

Apple më herët dy herë ka pasur probleme me alarmet në iOS ndërsa tash vjen edhe ‘dështimi’ i tretë.

Disa përdorues të pakënaqur në SHBA vikendin e kaluar janë ankuar në Tweeter, pasi që kur kishin tentuar ta lëvizin akrepin një orë përpara, në disa modele të iPhone akrepi kishte shkuar një orë pas.

Kësaj here problemi është mundur të zgjidhet shumë lehtë- me rivënien në funksion të iPhone. Megjithatë, askush nuk pret nga Apple lëshime të tilla të thjeshta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

iPhone, probleme me orën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum