www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta: Mos e merrni punën afër zemrës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Genta: Mos e merrni punën afër zemrës    Thu Mar 17, 2011 12:48 am


Megjithëse gjatë gjithë kohës është e angazhuar rreth muzikës dhe krijimeve të reja, këngëtarja Genta Ismaili thekson për “InfoPress” se ndihet shumë mirë teksa realizon krijime të reja në profesion e saj.

“Unë nuk e marr afër zemrës punën që e bëj, por kënaqëm me atë që bëj. Madje do t’i preferoja çdo artisi që punën mos ta marrë afër zemrës, por të kënaqët deri sa punon, këndon, sepse Zoti na ka falë që të bëjmë këtë gjë, të këndojmë, të jemi artistë”.

“Pra, duhet të kënaqemi, të punojmë dalëngadalë, për t’i kënaqur njerëzi me zërin tonë”, ka përfunduar Genta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Genta: Mos e merrni punën afër zemrës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum