www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina në një CD me Lady Gaga

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Adelina në një CD me Lady Gaga    Fri Mar 18, 2011 1:40 amKënga “Tribalb” e këngëtares Adelina Ismaili në bashkëpunim me DJ-in zviceran Mr. P!ink si duket është duke korrur sukses.

Më herët kënga “Tiribalb” u promovua dhe u dëgjua në diskotekat evropiane dhe suksesi i kësaj kënge nuk mbaroi me kaq. Këto ditë kjo këngë u publikua edhe në albumet evropiane.

Këtë këngë mund ta gjeni në disa CD-kompilacione njëra ndër këto Cd është dhe Cd-ja “King’s electro’, ku në mesin e tyre është edhe këngëtarja me famë botërore Lady Gaga.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adelina në një CD me Lady Gaga

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum