www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Michael Jackson, në sytë e vëllaut

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Michael Jackson, në sytë e vëllaut   Fri Mar 18, 2011 6:38 pm


Edhe pse i vdekur, Michael Jackson vazhdon te ze vend ne mediat boterore.
Kete here eshte vellau i tij, Jermaine Jackson ai qe e kthen ate ne lajme, pasi në vjeshtë do te botoje kujtimet per te.

“You Are Not Alone: Michael, Through a Brother's Eyes” eshte titulli i librit qe do te zbuloje shumëçka te panjohur mbi jeten kontradiktore te Michael.

Jermaine ka thene se familja e tij nuk do që gjykimi që po zhvillohet kundër Dr. Conrad Murray për vdekjen e vëllait të tij të jetë “fjala finale sesi ai do të kujtohet” dhe se nuk dëshiron që jeta apo vdekja e vëllait të jetë “një mister i përjetshëm”.

Nderkohe, suksesi i Michael vazhdon edhe pas vdekjes, meqenese, sipas listes se publikuar nga ''Forbes'', ai është këngëtari që më shumë u pasurua në vitin 2010, ndërsa shtëpia diskografike që zotëron të drejtat e tij arkëtoi plot 275 milionë dollarë pas vdekjes së “Mbretit të popit”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Michael Jackson, në sytë e vëllaut

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum