www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja me gjoksin më të madh në botë tenton vetëvrasjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Gruaja me gjoksin më të madh në botë tenton vetëvrasjen   Fri Mar 18, 2011 6:53 pmGruaja me gjoksin më të madh, Sheyla Hersey, modele me origjinë braziliane, e cila jeton në Teksas, ka tentuar që të vetëvritet.
Shkak për këtë është bërë një ndërhyrje në gjoksin e saj, që nuk ka shkuar si duhet, pasi ka marrë një infeksion.
Për këtë arsye, mjekët kanë bërë disa ndërhyrje, me anë të të cilave asaj i është zvogëluar gjoksi. Kjo ka bërë që 30-vjeçarja të mos ndihet më e bukur dhe e lumtur, duke tentuar kështu të vrasë veten me anë të disa ilaçeve.
Ajo është në gjendje kritike dhe rrezikon seriozisht jetën. 30-vjeçarja ka gjoksin më të madh në botë falë 30 ndërhyrjeve kirurgjikale dhe për këtë është krenare.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Gruaja me gjoksin më të madh në botë tenton vetëvrasjen

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum