www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kat Deluna, me 2 prill në Tiranë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Kat Deluna, me 2 prill në Tiranë   Tue Mar 22, 2011 9:11 pm


Ne vazhden e koncerteve te kengetareve te njohur ne bote, ne Tirane do te vije edhe Kat Deluna.

Koncerti i saj ishte caktuar me daten 1 prill, por duket se kjo date nuk është dhe aq e përshtatshme për të organizuar koncertin e një këngëtareje të njohur si Kate Deluna në Shqipëri,duke qene se 1 prilli njihet si ''Dita e gënjeshtrave''.


Per kete arsye eshte ndryshuar data dhe Kat Deluna do te performoje me 2 prill ne Venue& Bistro, ne Tirane.

Kengetarja e suksesshme nga Republika Domenikane, Kat Deluna eshte e njohur me disa hite te saj si: Shake it up, Turn me up, Push push, Whine Up, Run the Show etj. Kat Deluna ka bere dhe disa me bashkepunime me Akon, Busta Rhymes, etj.

Perveç kesaj performance, kengetarja do te kete agjende te ngjeshur ne Tirane, duke perfshire paraqitjen ne QTU, Club TV & Club FM,'' Zone e lire'' dhe Top Channel ne emisionin ''Wake up'' .

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Kat Deluna, me 2 prill në Tiranë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum