www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Marigona, me 11 prill koncert në Prishtinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Marigona, me 11 prill koncert në Prishtinë   Tue Mar 22, 2011 9:15 pm
Për nder të 20-vjetorit të formimit të grupit muzikor “Marigona”, djemtë e këtij grupi kanë vendosur që me datën 11 prill të mbajnë një koncert muzikor, në kuadër të të cilit do të interpretojnë magjishëm këngët e pavdekshme të tyre.

Koncerti është paraparë të mbahet në sallën e kuqe në Pallatin e Rinisë, ndërsa nderin për pjesëmarrje në këtë koncert do ta kenë të gjithë ata njerëz të cilët do të ftohen direkt nga anëtarët e grupit, ben te ditur ''Infopress''. Për të mos u mbetur borxh fansave të tyre, koncertin e 11 prillit do ta xhirojë njëri nga televizionet e Kosoves, e që do të transmetohet më pas për të gjithë.

Nga pamundësia për të krijuar diçka të re, deri më 11 prill, anëtarët e grupit do prezantohen vetëm me këngët e vjetra, të cilat gjithmonë do të mbesin të reja për nga përmbajtja dhe vlera që ato kanë.

Puna rreth krijimeve të reja do vazhdojë menjëherë pas koncertit, ku pritet që djemtë e “Marigonës” të pasojnë shumë këngë e krijime për të gjithë fansat e tyre.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Marigona, me 11 prill koncert në Prishtinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum