www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shakira, koncert humanitar në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shakira, koncert humanitar në Kosovë   Tue Mar 22, 2011 9:17 pm
Këngëtarja kolumbiane me famë botërore, Shakira, do të mbajë koncert në Kosovë gjatë muajve të veres, pohon producenti Rudolf Keller nga Power Concert Company.

Producenti Keller pohon se ka dëshirë ta bëjë Prishtinën qytetin që do të jetë në listën e artistëve të njohur botërorë.

Artistja më e rëndësishme, që pritet të performojë në Prishtinë, në muajin gusht, është Shakira.
“Shakira do të vijë në Kosovë, dhe do ta bëjmë si një lloj festivali, ku do të ketë edhe hapësirë për kamping”, ka pohuar Keller per ''Zëri'' duke shtuar se “koncerti do të jetë humanitar, do të organizohet në bashkëpunim me UNICEF-in, dhe të gjitha paratë do të shkojnë për organizatat e fëmijëve që janë lënduar apo janë të traumatizuar prej luftës”.

< Gjatë vizitës së saj në Kosovë, Shakira do të vizitojë spitalet e fëmijëve. Kjo sipas Kellerit, “do të jetë reklama më e mirë që mund ta ketë Kosova”. Keller thotë se “unë nuk i dua muzikantët arrogantë dhe në ndikim të drogës si puna e këngëtarit ‘50 cent’. Duhet t’i njohim njerëzit që i sjellim këtu”.

Në muajin prill, Power Concert Company do t’i shpalosë planet e detajuara për organizimet e lartpërmendura

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shakira, koncert humanitar në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum