www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drenusha vjen me “Aspak”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Drenusha vjen me “Aspak”    Wed Mar 23, 2011 3:20 am


Këngëtarja kosovare Drenusha Latifi këto ditë ka realizuar këngën e saj më të re “Aspak”.

Ajo në një bisedë të shkurtër për Telegrafi.com ka treguar se është ndarë shumë e kënaqur me këngën dhe klipin, i cili pritet së shpejti të lansohet në televizionet tona.

“Këto ditë kam realizuar videoklipin e këngës ‘Aspak’. Për tekstin është përkujdesur Arsim Bunjaku, ndërsa kompozimin Florent Boshnjaku. Klipi është bërë nga produksioni ‘Urban Graphics’. Jam ndarë shumë e kënaqur me punën e tyre dhe shpresoj që do të pëlqehet”, ka thënë Latifi.

Drenusha gjithashtu ka bërë të ditur që nuk do të ndalet me kaq. Ajo së shpejti do të publikojë edhe një këngë tjetër, të cilës po ashtu do t’i realizojë klip.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Drenusha vjen me “Aspak”    Thu Mar 24, 2011 6:28 am

aspak nuk em pelqen si kengetare ....nuk ka talent e kam te radhitur ne listen e motrav ismajli hahaahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Drenusha vjen me “Aspak”    Tue Mar 29, 2011 7:36 pm

hahah mandarina qysh ekemi shijen e njejt bree ,as mu sme pelqen hiq :@

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Drenusha vjen me “Aspak”    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Drenusha vjen me “Aspak”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum