www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës Empty
MesazhTitulli: Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës   Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës EmptyWed Mar 23, 2011 10:30 pm

Legjenda braziliane Ronaldo i pyetur se cilën skuadër do ta zgjidhte për të luajtur po të ishte dhjetë vjet më i ri, ka deklaruar se do ta zgjidhte Real Madridin para Barcelonës.

Gjatë karrierës së tij, Ronaldo ka luajtur për të dy klubet rivale të Spanjës, mirëpo siç duket dashuria e tij ka mbetur me Los Blancos.

“Kam pasur një histori të shkëlqyer në Madrid, një nga respekti dhe se është klubi ku kam shënuar më së shumti dhe kam festuar më së shumti”.

“Kam qenë te Barcelona vetëm për një vit. Ishte spektakolare, por u largova nga atje me kushte të këqija dhe iu bashkova Interit. Ende kam respekt të madh për Madridin. Sidoqoftë, Barcelona luan futboll të shkëlqyer dhe ata e kanë atë lojtarin e vogël (Leo Messi) që bën gjëra të caktuara”, ka thënë braziliani për AS.

Ronaldo po ashtu ka shprehur preferencë për teknikat e trajnerit aktual të Realit, Jose Mourinho, duke thënë: “Mourinhon e kam njohur mirë kur ishte te Barcelona si asistent i Bobby Robson dhe ai është një person i shkëlqyer. Nuk kam menduar se do të bëhej trajner, por ishte një befasi e këndshme. Të gjitha rezultatet e tij janë të merituara”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ronaldo zgjedh Realin para Barcelonës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Genoa dëshiron Rafa Marquez
» Carlos: Ronaldo më i rëndësishëm për Realin se Messi për Barcën
» Villa zgjedh La Ligan para Ligës së Kampionëve
» Valdes tall Realin para El Clasicos
» Van Nistelrooy zgjedh Liverpool-in
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum