www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Birra që rrit përmasat e gjoksit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Birra që rrit përmasat e gjoksit    Wed Mar 23, 2011 11:33 pmDëshironi një gjoks më të madh? Atëherë jepini fund protezave dhe kirurgjisë plastike, por konsumoni një birrë.
Dihej se birra ishte tepër e mirë për disa gjëra të caktuara, si kura për flokët apo për një lëkurë sa më të mirë, por nga dita e sotme është zbuluar se konsumimi i një birre të veçantë me hormone femërore, premton zhvillimin e gjoksit në mënyrë natyrale.
Quhet Bohza, ka lindur në Bullgari dhe është duke u punuar për të qenë pjesë e tregut dhe në vende të tjera: është bionde me shije frutash dhe e testuar nga shumë femra të cilat pasi e kanë konsumuar sigurojnë se gjoksi i tyre ka ndryshuar përmasë.
Fuqia e saj mrekulluese lidhet me praninë e elementëve që, nëpërmjet një procesi fermentimi, reagojnë nëpërmjet hormoneve femërore, duke shkaktuar një rritje të përmasave të një pjesë të trupit që femrat gjithmonë e kanë ëndërruar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Birra që rrit përmasat e gjoksit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum