www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ardian Bujupi, favorit për të fituar në “DSDS”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ardian Bujupi, favorit për të fituar në “DSDS”    Thu Mar 24, 2011 2:24 amTalenti kosovar Ardian Bujupi nuk ka të ndalur. Bujupi, i cili është duke garuar në emisionin muzikor në Gjermani, “Deutschland sucht den Super Star”, është vlerësuar favorit për të fituar vendin e parë të këtij shou programi.

Djaloshi karizmatik ka bërë për vete jo vetëm publikun shqiptar, por edhe atë gjermanisht-folës.

Edhe pse në dy të shtunat e fundit ai mori disa kritika nga juria (në mesin e jurisë është edhe Patrick Nuo me orgjinë nga Kosova), votat e shikuesve bënë që ai të vazhdojë garën dhe të hyjë në top gjashtë kandidatët kryesorë për të fituar vendin e parë.

Ardiani, banon në Heidelberg të Gjermanisë, mirëpo asnjëherë nuk e ka mohuar vendlindjen e tij, Kosovën, aq me tepër ai me krenari në dy javët e fundit është prezantuar në skenë me veshje kuqë e zi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Ardian Bujupi, favorit për të fituar në “DSDS”    Thu Mar 24, 2011 6:18 am

Pe Percilli vazhdimisht shum i fort osht n'secilen javë Pattricki po mi bon nervat qe so ka e mbeshtet hiq kurqysh po nejse hala i fort o ky (yn)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Ardian Bujupi, favorit për të fituar në “DSDS”    Thu Mar 24, 2011 6:50 am

O ishalla Fiton se shumm deshir po kam me fitu ky Ardian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ardian Bujupi, favorit për të fituar në “DSDS”    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ardian Bujupi, favorit për të fituar në “DSDS”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum