www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmërojnë mixtape

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmërojnë mixtape    Thu Mar 24, 2011 10:51 pm


Reperët kosovarë, Lyrical Son dhe MC Kresha kanë paralajmëruar në mënyrë të jashtëzakonshme me anë të një ‘traileri’ lansimin e një mixtape të tyre me 25 këngë.

Videoja e një stili të pa parë ndonjëherë më parë në industrinë muzikore kosovare është realizuar nga ShineX, ndërsa në këtë video janë vet reperët ata që flasin për këtë mixtape dhe përmbajtjen e tij.

K-Master, Enis Presheva, KiccoBeatz, Big Basta dhe shumë të tjerë janë disa prej emrave që përmenden si bashkpuntorë në këtë projekt që konsiderohet i kategorisë së rëndë për repin kosovar.

Për Intron dhe Outron e këtij mixtape Lyrical Son dhe MC Kresha nuk kanë dashur të zbulojnë detaje, megjithëse zbuluan këngën kryesore, në të cilën merr pjesë edhe Bim Bimma – “Për inati t’njani t’jetrit”Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmërojnë mixtape

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum