www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aurela Gaçe në mesin e favoriteve në Eurovzion?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Aurela Gaçe në mesin e favoriteve në Eurovzion?    Thu Mar 24, 2011 10:54 pm


Janë të ndryshme vlerësimet qe po merr kënga e zgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurosong.

Një ndër gazetat më të suksesshme gjermane “Bild Zeitung” teksa shkruan për konkursin më të madh evropian të këngës, flet edhe për pretendentët kryesorë, ku si një ndër katër konkurrentët më të fortë cilësohet Aurela Gaçe.

“Bild” vlerëson se kënga e saj është një konkurrente e fortë për përfaqësuesen e tyre, që do të jetë këngëtarja që mori vjet trofeun evropian.

Ndërkohë Aurela i është përkushtuar shumë pjesëmarrjes në këtë garë të rëndësishme muzikore, duke realizuar edhe versionin anglisht si dhe videoklipin e këngës ”Feel the passion”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aurela Gaçe në mesin e favoriteve në Eurovzion?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum