www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Besa: Nuk jam lesbike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Besa: Nuk jam lesbike    Tue Mar 29, 2011 1:45 am


Besa Zeqiri, motra e këngëtares së famshme kosovare Dafina Zeqiri, gjatë një interviste për Telegrafi.com ka hedhur poshtë thashethemet se ajo ka joshje për gjininë e njëjtë.

Kohëve të fundit është shkruar nëpër mediat shqiptare se Besa ishte lesbike, por bukuroshja kosovare e cila është e njohur si modele në Suedi ka mohuar një gjë të tillë.

“Të gjithë miqtë, familja dhe njerëz profesional rreth meje e dinë që unë nuk jam lesbike. Kjo është shumë fyese dhe diskriminuese, kjo shkatërron reputacionin tim. Kanë kaluar shumë kufij. Unë nuk ndjej asgjë seksualisht për femrat”, ka pohuar Besa për Telegrafi-n.

Thashethemet e fundit ishin bazuar në disa foto të Besa Zeqirit dhe një modele tjetër, ku të dyja janë afër njëra-tjetrës. Fotografia ka nxitur mediat ta vënë në dyshim orientimin e saj seksual. Por, sipas Besës, fotografia në fjalë nuk kanë asgjë për të dyshuar dhe se është shumë profesionale.

“Nëse ju e shikoni fotografinë nga afër e shihni se unë nuk e kam puthur asnjë vajzë. Unë kurrë nuk kam puthur asnjë femër dhe kurrë nuk do ta bëja, nuk ka interesa nga ana ime për të bërë diçka të tillë. Fotografitë janë profesionale dhe merren për qëllime profesionale”, është shprehur Besa.


Besa po ashtu ka folur edhe për karrierën e saj si modele. Ajo shprehet e kënaqur se si janë duke ecur gjërat dhe shpreson të fillojë angazhimet edhe jashtë Suedisë.

“Tani për tani unë kam shumë agjenci të modelimit që janë të interesuara, dhe agjencia ime ‘Swedenmodels’ dëshiron që unë të filloj të punoj edhe jashtë vendit. Unë vet kam shumë plane që të shkoj në Milano, Paris, Nju Jork, etj, etj. Në botën e modës gjërat mund të ndryshojnë shumë lehtë dhe shpejt”, ka përfunduar Besa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Besa: Nuk jam lesbike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum