www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina vjen me “On Air”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Adelina vjen me “On Air”    Wed Mar 30, 2011 12:45 am
Adelina Berisha këto ditë ka qenë e angazhuar me realizmin e klipit të këngës ‘On Air”.

Në një bisedë për Telegrafi.com këngëtarja ka treguar se është ndarë e kënaqur me realizimin e kësaj videoje.

“Këto ditë kam qenë e angazhuar me realizmin e klipit ‘On Air’. Xhirimet e klipit janë bërë në Shqipëri me produksionin ‘Max Production’. Ka qenë një përkushtim shumë i madh për realizimin këtij klipi dhe shpresoj që do të pëlqehet”, ka thënë Berisha.

Kënga ‘On Air’ është realizuar nga Dj.Zad dhe Dj Chriss dhe është këngë e zhanrit dance e përzier e pop. Ky klip pritet së shpejti të lansohet nëpër televizione.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adelina vjen me “On Air”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum